Galerie

Wymarzone podróże naszych Internautów

fot. sxc.hu

Wielki Kanion, USA


Czekając na świt, odczuwając jeszcze chłód nocy w Arizonie, człowiek nie zdaje sobie sprawy jak wielki obiekt na niego czeka. Dopiero gdy światło dnia pozwala dostrzec szczegóły takie jak ptaki szybujące po niebie, można docenić ogrom Wielkiego Kanionu. Przeciwległy brzeg może być odległy o wiele kilometrów (maksymalnie 29km), a potężna rzeka Kolorado, która sprawia wrażenie małego strumyczka, płynie w przepaści głębokiej na 1600m.

A Ty gdzie chciałbyś pojechać?




Poleć znajomemupoleć znajomemu
Ocena
OCEŃ WIADOMOŚĆ:
ŚREDNIA OCENA:
Już głosowałeś! Twój głos został zaliczony
Zobacz inne galerie

Opinie (8)

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

[2011-01-26 19:07] ~..

Kanion, cud natury


[2009-11-30 00:12] ~anonim

Kraj który chciałbym zwiedzić to Monaco i oczywiście Chile :p jak by ktoś nie byl w Holandii to polecam.Szczególnie cenię sobie pobyt w Coffee Shop'ie.


[2009-11-22 03:03] ~Janik

....cud swiata...#2. DEATH VALLEY/California/


[2009-11-21 19:07] ~cHris

W tym roku mielismy objazdowke po Stanach. Trasa biegla z Chicago do LA i LV. Kaniony zwiedzilismy wszerz i wzdluz ale najlepsza jest polnocna strona a nie komercyjna poludniowa. Polecam.


[1999-05-21 12:12] ~mała

Każdy powinien mieć możliwość zobaczyć ten cud, zapiera dech w piersi.Polecam


[2009-10-12 10:10] ~Malwina

Piękny kraj.Wspaniali ludzie.Tam chciałabym pojechać.


[2009-10-12 10:10] ~hetmanpolny

hehehe


[2009-10-09 00:12] ~Euralia

Super miejsce, moj kolega tam byl i wlasnie usiluje go zmusic aby wyslal zdjecia na konkurs na planete.pl /konkurs, bo dwa dni zostaly a pewnie on ma wielkie szanse...a tak w ogole jesli macie jakies ciekawe zdjecia z wakacji a sa serio dobre to pewnie sie nadaja na ten konkurs a konczy sie on za 2 dni wiec szybko wchodzcie na planete.pl i wysylajcie!