Ponad 60 pokoi w samym centrum Kopenhagi, a każdy to dzieło sztuki, zaprojektowane w innym klimacie. Gospodarze mówią o nim jako o najbardziej ekscytującym i kreatywnym hotelu na świecie: 21 artystów zrealizowało w nim 1000 pomysłów. Znajdziemy tu inspiracje m.in. tradycyjną grafiką, komiksami Manga, sztuką uliczną, czarno-białym minimalizmem. Sypialnie kuszą już samymi nazwami: Zmysłowy Pokój, Las Króla czy Japoński Ogród. Do tego eksplozja kolorów i wzorów oraz duże, wygodne łóżka. Przy odpowiednio wczesnej rezerwacji, można dostać tu pokój już od 50 euro za osobę. To prawdziwa gratka dla miłośników sztuki i nowoczesnego designu.
Anna Lewińska/HolidayCheck.pl













Blow up 5050 z poznania jest chyba najbardziej orginalny chotel w europie. Jako jedyny hotel bez basenu a z 5 gwiazdkami. Polecam autorowi poczytac o tym chotelu troche wiecej co skrywa on w sobie. Pozdrawiam
to hotel blue. i jakby nie patrzec orginalnosc siega tam od trawnika(po ktorym mozna chodzic) do ciszy jak tam panuje jakby nikt nigdy tam nie stacjonowal(martwa pomrocznosc)
ma mowy - okropieństwa za?
w sopocie takze znajduje sie art hotel "lalala" i jakos nie ma nawet o nim wzmianki
Tylko trzy tysiące książek?! Ja mam więcej w domu - z 15 mkw regału... to naprawdę nie jest dużo.
ale to nie jest hotel... tam sa biura i mieszkania.
Malmo, Szwecja. W rzeczywistości naprawdę robi wrażenie.