Wiele osób po wygraniu milionów na loterii wybrałoby się w "podróż życia". Niestety, dane jest to nielicznym. Na szczęście marzenia nic nie kosztują, dlatego przygotowaliśmy zestawienie najdroższych i bardzo luksusowych wycieczek.
sc/if/pw













ale chyba musiałbym być naprany na potęgę.
Proponowane wyjazdy - MARZENIE!!! Jeszcze się niestety nie spełniły - szkoda. Dlatego polecam Elbę: pięknie, spokojnie, smacznie, blisko i ceny nie porażają.
Proponowane wyjazdy - MARZENIE!!! Jeszcze się niestety nie spełniły - szkoda. Dlatego polecam Elbę: pięknie, spokojnie, smacznie, blisko i ceny nie porażają.
trudno mi sie wypowiadac o innych miejscach ale jesli chodzi o nepal czy tajlandie to byly to ceny o jakies 300%zawyzone www.orientmania.freehost.pl
Dokładnie ciekawych ofert nie brakuje a jak jeszcze skorzysta sie z oferty first minute to można dostać ofertę w super cenie!!!
Miejsca sa cudowne ale jakoś mam ochotę zwiedzić bardziej dostępne miejsca choćby Egipt, Turcję, Cypr a ciekawych ofert racze j nie brakuje...
Wypoczynek w takim miejscu to moje marzenie:) Chociąz tak naprawde to kazdy urlop w ciepłym klimacie cieszy, ofert nie brakuje więc trzeba korzystać!
Żeby zapewnić sobie świetny wypoczynek nawet w tropikach wiele nie trzeba. Wiadomo że nie będzie to prywatna wyspa, ale.. Mi udało się znaleźć fajną ofertę na travelplanet. Tydzień w Egipcie po okazyjnej cenie. Nic tylko pozostaje się pakować i zabrać aparat.
była promocja na 4 miejsca czas do wylotu 6 miesięcy w internecie znalazłem ofertę z Bahamów na fajny kompleks 75$ za dzień od osoby normalnie kosztował 225 $ i 3 tygodnie lenistwa Tyle że czuliśmy się tam jak w gettcie dla białych
Ja kupiłbym wymarzony rower - Giant Anthem - i wybrałbym się we wszystkie bardziej znane góry na świecie, żeby przetestować siebie i swoje możliwości fizyczne. Najpierw Tatry, potem Alpy, Kordyliery, Andy, Wielki Góry Wododziałowe. Himalaje to raczej nie dla rowerów ;) To moje marzenie..