Transfer z lotniska do hotelu kojarzy wam się z niezbyt przyjemną jazdą autokarem szczelnie wypełnionym turystami? Mamy coś dla Was! Te ośrodki proponują całkiem inne sposoby na przybycie w ich (nie)skromne progi!
Otwarty w 2005 roku hotel Sivory Punta Cana Boutique wyznaczył nowe standardy jeśli chodzi o ofertę ośrodków wypoczynkowych na Dominikanie. Luksusowe apartamenty z widokiem na morze, SPA, 8 tysięcy butelek wina w prywatnej winnicy to tylko część z proponowanych atrakcji. Do takiego miejsca należy także przybyć z klasą – dla gości przygotowano helikoptery, które zabierają ich z lotniska i przenoszą wprost na delikatny piasek hotelowej plaży.
if/pw
Sprawdź najlepsze oferty:
www.otowakacje.wp.pl
www.wycieczki.wp.pl













bo właśnie tam się wybierałem. Mokro, komary i węże. Nie pasuje mi to. Pojadę na Roztocze.
dominikana hotel 5 gwiazdek wilgoć i grzyb masakra!!!odradzam!!!
Jeśli chodzi o raj to przestrzegać wszystkich przykazań , jeśli jednak oglądać sielskie widoki wystarczy mieć pieniądze lub sponsora .
takie same jak np. Mlediwy. Ale jako kraj normalne, bo na malediwach kobieta nawet nie może się opalać toples, gdyż mają swoje jakieś chore zasady :]
Samolot cheliktoper to dla biedakuw a ja tam latam swoim prywantym odżutowcem a na miejscu trzekajom już na mnie pienkne tajki z takimi kołmnieżami na szyje co mi zakładajom na głowe potem już tylko drinki panienki plarza nurkowanie z wielorymami
Każdy Dominikańczyk mieszka we własnym domu i teraz postanowili podzielić się z innymi tym rajem?
przeczytać książkę Cel: Kajmany. A potem przyznać sie, że też o tym marzycie.
przywiezionej z sobą. Miejsca są tylko na tyle czarowne, an ile my potrafimy takimi być.
Raz już chciałem.