MTT Wrocław: podróże zaczynają się od marzeń!

MTT Wrocław | dodane 2013-03-29 (13:19) 3 lata 6 miesięcy 23 dni 4 godziny i 45 minut temu
 
MTT Wrocław: podróże zaczynają się od marzeń! MTT Wrocław: podróże zaczynają się od marzeń! (fot. MTT Wrocław)

Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW mają 5 lat. Ten pierwszy, okrągły jubileusz jest świętowany w sposób godny podróżnika. Ogłaszono konkurs, w którym nagrodą główną jest wycieczka na Zanzibar dla dwóch osób.

Hala Stulecia, Wrocław, 5-7.04. - tu trzeba być! MTT Wrocław 2013 to jedyne targi w Polsce, które stawiają na turystyczne show. Będziemy inspirować, pobudzać wyobraźnię, ale zadamy też odważne pytania. W tym roku w programie targów nie zabraknie warsztatów survivalowych, fotograficznych Akademii Nikona, Festiwalu Podróżników, Festiwalu Kulinarnego, atrakcji dla najmłodszych, konkursów z cennymi nagrodami. Odwiedzą nas goście specjalni, m.in. Beata Pawlikowska, Olga Morawska, Wojciech Cejrowski oraz wielu innych.


MTT Wrocław: podróże zaczynają się od marzeń!
(fot. MTT Wrocław)

Czytaj także: Zanzibar według Martyny Wojciechowskiej

Po raz pierwszy współoorganizatorem targów jest Dolny Śląsk. W tym roku więc szczególny nacisk położymy na to, co mamy w zasięgu ręki. A przecież jest się czym chwalić - mamy góry, jeziora, no i piękne miasteczka.

Na targach poznamy ofertę m.oin. województwa lubelskiego (to ponownie nasz region partnerski) i wielkopolskiego. Nie można również pominąć stoiska Czech, Nepalu czy Indonezji.

Niekwestionowanym hitem targów co roku jest  Festiwal Podróżników. I tym razem nie będzie inaczej. Specjalnie dla Was zaprosiliśmy m.in. zwycięzców bloga roku National Geographic, fascynatów morskich wojaży, czy też śmiałków, którzy podróżują autostopem w najdalsze zakątki świata.

Odczarowujemy również ryby, i to te słodkowodne. Jeśli myślicie: "Ok, są zdrowe, ale dość nudne", zapraszamy do udziału w Festiwalu Kulinarnym. Będzie świeża dostawa ryb prosto z naszych regionalnych Stawów Milickich. Podobno smakuje rewelacyjnie. Nie wierzcie nam na słowo - sami skosztujcie. W piątek w konkursie na najsmaczniejsze rybne danie zmierzą się profesjonaliści, a w sobotę swoje umijętności w lepieniu pierogów z farszem z karpia (!) zaprezentują amatorzy. Jest o co walczyć: wyjazd do Stawów Milickich wraz z noclegiem i pyszną kolacją w lokalnej restauracji. Z samego rana zaprosimy Was na połów ryb - wiemy też, że będziecie mogli zabrać ze sobą kilka tych najlepszych okazów do domu.

Więcej o MTT Wrocław i szczegóły dotyczące konkursu, w którym można wygrać wycieczkę na Zanzibar: www.mttwroclaw.pl

Polub WP Turystyka na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

  • wycieczki
pokaż więcej