Trwa ładowanie...
31-10-2012 15:46

2-megapikselowa inteligentna kamera

Kamera wyposażona jest w 12 diod IR LED oraz czujnik światła, dzięki czemu jest w stanie sama wykryć niedobór oświetlenia oraz uruchomić odpowiedni tryb nagrywania.

2-megapikselowa inteligentna kameraŹródło: www.nowinki.net
d82ckf9
d82ckf9

Wbudowany mechaniczny filtr IR-CUT umieszczony z przodu kamery pozwala na odfiltrowanie światła podczerwonego podczas nagrywania w dzień, dzięki czemu nagrywany obraz posiada lepiej odwzorowane kolory. Wraz ze zmianą warunków oświetleniowych, filtr IR-Cut jest automatycznie wyłączany, dzięki czemu możliwy jest podgląd nocy z wykorzystaniem diod podczerwieni.

Kamera posiada możliwość obrotu o 340 stopni w poziomie oraz o 9 stopni w pionie, cały ten proces jest obsługiwany z poziomu panelu administracyjnego. Maksymalna prędkość obrotu o 90 stopni wynosi jedną sekundę, dzięki czemu urządzenie to idealnie nadaje się do wykorzystania np. w marketach.

Wbudowany slot na karty microSDHC pozwala na przechowywanie bezpośrednio w kamerze zdjęć oraz filmów. Dostęp do tych danych można uzyskać z każdego komputera. Kamera wykonuje zdjęcia oraz nagrania w przypadku nietypowych zachowań.

Cena: ok. 100 zł

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d82ckf9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d82ckf9