Trwa ładowanie...
d4alry5

2-megapikselowa inteligentna kamera

Kamera wyposażona jest w 12 diod IR LED oraz czujnik światła, dzięki czemu jest w stanie sama wykryć niedobór oświetlenia oraz uruchomić odpowiedni tryb nagrywania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
2-megapikselowa inteligentna kamera
(www.nowinki.net)
d4alry5

Wbudowany mechaniczny filtr IR-CUT umieszczony z przodu kamery pozwala na odfiltrowanie światła podczerwonego podczas nagrywania w dzień, dzięki czemu nagrywany obraz posiada lepiej odwzorowane kolory. Wraz ze zmianą warunków oświetleniowych, filtr IR-Cut jest automatycznie wyłączany, dzięki czemu możliwy jest podgląd nocy z wykorzystaniem diod podczerwieni.

Kamera posiada możliwość obrotu o 340 stopni w poziomie oraz o 9 stopni w pionie, cały ten proces jest obsługiwany z poziomu panelu administracyjnego. Maksymalna prędkość obrotu o 90 stopni wynosi jedną sekundę, dzięki czemu urządzenie to idealnie nadaje się do wykorzystania np. w marketach.

Wbudowany slot na karty microSDHC pozwala na przechowywanie bezpośrednio w kamerze zdjęć oraz filmów. Dostęp do tych danych można uzyskać z każdego komputera. Kamera wykonuje zdjęcia oraz nagrania w przypadku nietypowych zachowań.

Cena: ok. 100 zł

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d4alry5

Podziel się opinią

Share
d4alry5
d4alry5