Trwa ładowanie...
na śniegu
10-11-2011 08:35

Bezpłatny skipass do każdego noclegu w Davos Klosters

Czy Ty też już nie możesz się doczekać tej zimy? Gryzonia prezentuje miłośnikom śniegu 2200 kilometrów doskonale przygotowanych stoków otoczonych przez majestatyczne szczyty.

Bezpłatny skipass do każdego noclegu w Davos KlostersFot: Skiinfo
d1dea2e
d1dea2e

Dla fanów narciarstwa i snowboardu szwajcarski region wypoczynkowy nr 1 oferuje zarówno wypoczynek i zabawę. Oferta najlepszych ośrodków narciarskich, tych dużych, tych małych i tych w sam raz, jest tak różnorodna, że każdy fan narciarstwa znajdzie tu coś dla siebie.

W sobotę, 22 października 2011 wystartował zimowy sezon na górze Diavolezza w Engadin. 5 listopada 2011 LAAX otworzyło sezon na lodowcu Vorab, a od 18 listopada 2011 będą gotowe stoki w Davos na pierwsze zimowe szaleństwa - tam również będzie można w okresie przedsezonowym otrzymać bezpłatny skipass.

Przygotuj się na otwarcie sezonu w Davos Klosters 18 listopada 2011. Bierz pierwsze zakręty w śniegu, opalaj się na słonecznych tarasach górskich restauracji i rozkoszuj się wspaniałą panoramą. Od początku otwarcia sezonu aż do 23 grudnia 2011 otrzymasz za każdy nocleg w Davos Klosters bezpłatny skipass w ośrodkach narciarskich Jakobshorn i Parsenn. Oferta jest ważna w przypadku noclegów w jednym z ponad 50 partnerskich hoteli i mieszkań wypoczynkowych.

Więcej informacji na stronie internetowej pl.graubuenden.ch

d1dea2e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dea2e