Trwa ładowanie...
djmjw1j
Na śniegu

Bezpłatny skipass do każdego noclegu w Davos Klosters

Czy Ty też już nie możesz się doczekać tej zimy? Gryzonia prezentuje miłośnikom śniegu 2200 kilometrów doskonale przygotowanych stoków otoczonych przez majestatyczne szczyty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezpłatny skipass do każdego noclegu w Davos Klosters
(Fot: Skiinfo)
djmjw1j

Dla fanów narciarstwa i snowboardu szwajcarski region wypoczynkowy nr 1 oferuje zarówno wypoczynek i zabawę. Oferta najlepszych ośrodków narciarskich, tych dużych, tych małych i tych w sam raz, jest tak różnorodna, że każdy fan narciarstwa znajdzie tu coś dla siebie.

W sobotę, 22 października 2011 wystartował zimowy sezon na górze Diavolezza w Engadin. 5 listopada 2011 LAAX otworzyło sezon na lodowcu Vorab, a od 18 listopada 2011 będą gotowe stoki w Davos na pierwsze zimowe szaleństwa - tam również będzie można w okresie przedsezonowym otrzymać bezpłatny skipass.

Przygotuj się na otwarcie sezonu w Davos Klosters 18 listopada 2011. Bierz pierwsze zakręty w śniegu, opalaj się na słonecznych tarasach górskich restauracji i rozkoszuj się wspaniałą panoramą. Od początku otwarcia sezonu aż do 23 grudnia 2011 otrzymasz za każdy nocleg w Davos Klosters bezpłatny skipass w ośrodkach narciarskich Jakobshorn i Parsenn. Oferta jest ważna w przypadku noclegów w jednym z ponad 50 partnerskich hoteli i mieszkań wypoczynkowych.

Więcej informacji na stronie internetowej pl.graubuenden.ch

djmjw1j

Podziel się opinią

Share
djmjw1j
djmjw1j