Trwa ładowanie...
05-12-2013 08:31

Bilety krajowe Ryanair już w sprzedaży

Dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów na loty krajowe Ryanair. Będą to zapowiadane już wcześniej dwa połączenia: Warszawa/Modlin – Wrocław oraz Warszawa/Modlin – Gdańsk.

Bilety krajowe Ryanair już w sprzedażyŹródło: PAP/Maciej Kulczyński
d4j9pjb
d4j9pjb

Ryanair będzie obsługiwał 2 połączenia krajowe na trasach Warszawa Modlin – Gdańsk i Warszawa Modlin – Wrocław, nowym samolotem Boeing 737, co ma zapewnić pasażerom więcej miejsc, lepsze ceny, punktualność oraz wyższy poziom obsługi klienta w porównaniu z ofertą LOT-u. Połączenia będą obsługiwane codziennie od kwietnia przyszłego roku.

Rozkład lotów:
Warszawa Modlin (WMI) – Gdańsk (GDN) 12:10 – 12:55 Gdańsk (GDN) – Warszawa Modlin (WMI) 13:20 – 14:10

Warszawa Modlin (WMI) – Wrocław (WRO) 15:00 – 15:55 Wrocław (WRO) – Warszawa Modlin (WMI) 16:20 – 17:20

"W ciągu ostatnich dwóch lat Ryanair stał się linią lotniczą nr 1 w Polsce, i przewiózł więcej pasażerów niż LOT. Dwa pierwsze połączenia krajowe, które będą w sprzedaży już od jutra, przyniosą znacznie niższe ceny biletów lotniczych i wreszcie uwolnią Polaków od wysokich cen LOT-u na trasach do Gdańska, Wrocławia i Warszawy Modlin" – powiedział Michael Cawley z Ryanair.

Aby uczcić uruchomienie sprzedaży polskich lotów krajowych, Ryanair oferuje bilety już od 19 zł na podróż po Europie w styczniu i w lutym 2014. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (5 grudnia).

pw/if

Źródło: Fly4free.pl

d4j9pjb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9pjb