Boeing 777 wpadł w turbulencje. 5 osób rannych!

Samolot linii American Airlines, lecący z Seulu do Dallas, wpadł w turbulencje niedaleko obszaru z gwałtownie nasilającą się burzą z silnymi wiatrami. Musiał awaryjnie lądować na lotnisku Narita, niedaleko Tokio. Na pokładzie zapanował chaos, są ranni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Boeing 777 wpadł w turbulencje. 5 osób rannych!
(dallasnews.com)
WP

Na pokładzie samolotu znajdowało się 240 pasażerów i 15 członków załogi. 5 osób zostało rannych. W oświadczeniu linii lotniczych czytamy: "Personel medyczny przebadał wszystkich pasażerów i członków załogi lotu 280, którzy wymagali kontroli. Czterech pasażerów i jeden członek załogi zostali przetransportowani do szpitala na dalszą obserwację i leczenie. Żaden z urazów nie zagraża życiu."

Wcześniej media podawały, że rannych zostało 15 osób. Możliwe, że także inni pasażerowie doznali niewielkich obrażeń, które nie wymagały jednak interwencji lekarza.

Na stronie internetowej "The Dallas Morning News" pojawiły się zdjęcia z pokładu boeinga, wykonane przez jednego z pasażerów. Oddają one siłę turbulencji - przewrócony wózek, ściany brudne od rozlanych napojów, poduszki i książki porozrzucane na ziemi to obrazek mrożący krew w żyłach.

WP
Podziel się

"Lot 280 nie będzie dziś kontynuowany. Pasażerowie zostali przetransportowani do hotelu i do Dallas polecą jutro rano. Nasz zespół w Tokio dołoży wszelkich starań, aby zapewnić zarówno pasażerom, jak i załodze niezbędną pomoc" - czytamy dalej w oświadczeniu linii lotniczych.

Zobacz także - niesamowite możliwości samolotów pasażerskich:

WP

if/udm

Na jakiej trasie jeździsz najczęściej? Kliknij i oblicz, ile możesz oszczędzić!

WP
Polub WP Turystyka
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP