Trwa ładowanie...

Ceramiczne zegarki Lacoste

Dla tych, którym znudziły się zegarki ze stali szlachetnej, na skórzanym pasku lub te kolorowe z plastiku, marka Lacoste przygotowała alternatywę w postaci czasomierzy z ceramiki.

Share
Ceramiczne zegarki Lacoste
Źródło: www.geektoys.pl
d4ht5kq

Wprowadzając na rynek kolekcję Lacoste BIARRITZ, dała też możliwość wyboru zegarka zrobionego w całości z ceramiki w kolorach czarnym i białym, jak i modelu jedynie z ceramiczną kopertą na silikonowej, granatowej bransolecie.

Pomimo tego, że ceramika jest powszechnie znana jako niezwykle delikatny materiał, została przy pomocy najnowszych technologii przekształcona w bardzo trwałe i odporne na zarysowania tworzywo. Do tego jest przyjemna w użytkowaniu, głównie ze względu na to, że jest wyjątkowo cienka i lekka.

Ceramiczne zegarki Lacoste *z kolekcji *BIARRITZ, w kolorach czarnym i białym są w całości ceramiczne, zaś model w kolorze granatowym posiada ceramiczną kopertę, umieszczoną na silikonowej bransolecie. Wszystkie posiadają mineralne szkiełko i kwarcowy mechanizm.

d4ht5kq

Nowa kolekcja zegarków Lacoste dla kobiet, swoją nazwą nawiązuje do stylowego kurortu na południowo-zachodnim wybrzeżu Francji, będącego obecnie europejską stolicą surfingu, jaką jest miejscowość Biarritz.

Zegarki Lacoste BIARRITZ dostępne są w sieci salonów Time Trend w cenach:

1 499 zł. ( Lacoste BIARRITZ 2000729 i 2000731 / biały i czarny)

1 095 zł. (Lacoste BIARRITZ 2000725 / granatowy)

Oficjalnym dystrybutorem zegarków Lacoste w Polsce jest firma Zibi S.A.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d4ht5kq

Podziel się opinią

Share
d4ht5kq
d4ht5kq