Trwa ładowanie...
d4fxirs
Couchsurfing - podziel się kanapą, możesz zyskać przyjaciół
Telewizja WP

Couchsurfing - podziel się kanapą, możesz zyskać przyjaciół

Każdy, kto ceni sobie tanie podróżowanie na pewno słyszał o Couchsurfing.com - stronie zrzeszającej osoby, które za darmo udostępniają swoją kanapę podróżującym turystom. O zasadach działania serwisu i ludziach, których można spotkać wybierając tę formę noclegu opowiadają Karolina Wierzbińska, redaktor naczelna WP Lifestyle oraz podróżniczka Magda Szmilewska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4fxirs

Kanapa w Paryżu, łóżko w Londynie czy materac w Rzymie. A w dodatku za darmo. Dzięki Couchsurfing.com wielu ludzi na świecie podróżuje, bo pieniądze wydają tylko na bilety, jedzenie i atrakcje, a nocleg mają za darmo. Serwis jest bezpieczny, a profile osób udostepniających swoje kanapy są weryfikowane. Ponadto po wizycie w danym miejscu turyści wydają opinię na temat gospodarza. Dlatego ci, którzy dzielą się swoim kątem wiedzą, że warto się postarać, by nie dostać negatywnej opinii.

W studiu #dzieńdobryWP Karolina Wierzbińska i Magda Szmilewska zdradziły też, jak wybierać osobę, u której chcemy przenocować, by ustrzec się sytuacji niekomfortowych. Obie przynały też, że najlepsze w Couchsurfingu jest poznawanie nowych kultur i ludzi, a tym samym szansa na zawarcie przyjaźni, a nawet miłości.

d4fxirs

Podziel się opinią

Share

d4fxirs

d4fxirs