Trwa ładowanie...

Czuj się dobrze w naturze

Val di Fiemme rozpościera się na obszarze 35 km na północno-wschodniej części Trentino, otoczone jest łańcuchem Lagorai, grupą Latemar oraz Pale di San Martino. Kraina ta jest atrakcyjna nie tylko z powodu możliwości skorzystania z narciarstwa alpejskiego.
Share
Czuj się dobrze w naturze
Fot: Skiinfo
d4mew02

Podobnie jak mała Norwegia w sercu Dolomitów, ta kraina w północno-wschodniej części Trentino jest znana z terenów dla narciarstwa biegowego, takich jak centra avant-garde skiing ze 150 km tras, wśród których znajdują się trasy wykorzystywane w czasie zawodów Marcialonga. Val di Fiemme będzie gościło już po raz trzeci Mistrzostwa świata w Nordic Walkingu w 2013 roku w centrach w Lago di Tesero (z nocnym oświetleniem) oraz w Lavazé Pass (wysokość 1800 m n.p.m.).

Dolina leży pośrodku lasów, czerwonych świerków i jest ograniczona dwoma Parkami Przyrody w Paneveggio-Pale di San Martino i Monte Corno. Podążając przez lasy pełne śniegu można napotkać ślady jeleni i lisów. Val di Fiemme jest idealnym miejscem dla tych, którzy kochają przyrodę. Między innymi entuzjaści zdrowego trybu życia mogą nauczyć się podstaw Nordic Walkingu, który pozwala spalić kalorie spędzając czas bardzo przyjemnie.

Slogan "feeling well in nature" promujący hotele znajdujące się w dolinie zapewnia gościom kartę "not just skiing card", która umożliwia uczestnictwo w wycieczkach na otwartych przestrzeniach z przewodnikiem. Oferta także została zadedykowana odkrywcom, którym zaproponowano wieczorne przekąski, masaże, relaksacyjne kąpiele.

d4mew02

SPECJALNA OFERTA "FEELING WELL IN NATURE"

Od 10 Stycznia 2008 roku do 19 Kwietnia 2009 hotele z Val di Fiemme biorące udział w programie "feel well in nature" zaproponują 7 dniowy pobyt w cenie od 315 Euro wraz z wycieczką Nordic Walking z instruktorem, spacer górski z instruktorem, (wypożyczenie sprzętu w cenie); lekcje biegów narciarskich (wypożyczenie sprzętu w cenie); wycieczki górskie (wypożyczenie sprzętu nie zawarte w cenie); darmowe wejście na teren narciarstwa biegowego w Lago di Tesero

[

SKI INFO
SKI INFO

]( http://www.skiinfo.pl )

d4mew02

Podziel się opinią

Share
d4mew02
d4mew02