Trwa ładowanie...
26-05-2013 13:29

Drugi rzut oka

Ludzie przyglądali się Kevinowi od zawsze. Jedni ukradkiem, inni natarczywie. Niektórzy robili mu zdjęcia. Chłopak bez nóg, do tego śmigający na deskorolce, budził sensację.

Share
Drugi rzut okaŹródło: Wydawnictwo Bernardinum
d3snsgq

Wreszcie Kevin stracił cierpliwość i zaczął fotografować tych, którzy się na niego gapią. Po zrobieniu kilkuset zdjęć stwierdził, że reakcje gapiów są zawsze takie same, niezależnie od wieku, rasy, płci. Kupił, więc profesjonalny aparat, spakował plecak, trzy pary zapasowych kółek do skateboardu, i pojechał w świat, podglądać gapiów spoza USA.

Z tej trwającej kilka miesięcy podróży przywiózł tysiące zdjęć – tak powstała wystawa „The Rolling Exhibition”, o której napisano: „15 krajów, 31 miast, 32 tysiące zdjęć, jedno spojrzenie”. A swoje przygody opisał w tej książce.

*Informacja o książce: *
Tytuł: Drugi rzut oka.
Podtytuł: Jak świat się na mnie gapił.
Wydawca: Wydawnictwo Bernardinum, Pelplin 2013 r.
Dane techniczne: s. 230, oprawa twarda, format: 142 x 204
ISBN: 978-83-7823-049-6
Cena detaliczna: 44,00 zł.
Dostępna: Książka dostępna w dobrych księgarniach, Empiku oraz na www.bernardinum.com.pl

O autorze:
*Kevin Michael Connolly *(1985) – amerykański fotograf, absolwent University of Montana (wydział filmu i fotografii), narciarz, podróżnik. Pewnego dnia postanowił objechać świat, poznać różne kultury i ciekawych ludzi. I skutecznie to realizuje, udowadniając, że fizyczne ograniczenia nie są żadną przeszkodą. Kevin... urodził się bez nóg.

d3snsgq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3snsgq