Trwa ładowanie...
dmijfj8

Dubaj - stewardesa wypadła z samolotu

Airbus A321-200, obsługiwany przez Ural Airlines, był przygotowywany do lotu Dubaj – Perm, kiedy ciężarówka cateringowa, należąca do Emirates Flight Catering, wjechała w jego ogon. Pracownica linii lotniczych wypadła z wysokości 4 metrów przez otwarte drzwi samolotu na płytę lotniska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dubaj - stewardesa wypadła z samolotu
(wikipedia.org by Template:Yuriy PopovLicencja CC)
dmijfj8

Ciężko ranna 37-letnia Marina Żeliamowa została przewieziona do szpitala i poddana operacji. Według rzecznika linii lotniczych obrażenia nie stanowiły zagrożenia dla jej życia, a obecnie jej stan jest stabilny. Z powodu uszkodzenia Airbus A321-200 musiał zostać zastąpiony innym samolotem, a lot uległ opóźnieniu o ponad 14 godzin.

Nasz samochód rozpoczynał zajmowanie pozycji do obsłużenia tylnej części samolotu, kiedy wydarzył się wypadek. Niestety obrażeń doznała w nim jedna ze stewardes, która następnie otrzymała pomoc medyczną.

- Jeden z naszych pracowników odwiedził ją w szpitalu, aby upewnić się, że została otoczona odpowiednią opieką. Na tym etapie nie możemy podawać dalszych informacji ze względu na toczące się śledztwo – powiedział przedstawiciel Emirates Flight Catering. Kierowca ciężarówki, którego przesłuchała policja, kilka godzin później został wypuszczony na wolność.

Autor: KS

Źródło: Dziennik Turystyczny

Najsłynniejsze plaże. Najbardziej urzekające zakątki kuli ziemskiej

Najlepsze promocje lotnicze! - Sprawdź

pw/if

dmijfj8

Podziel się opinią

Share
dmijfj8
dmijfj8