Trwa ładowanie...
28-11-2011 15:53

Dynastar: nowości na sezon 2011/2012

Dynastar to francuska firma z tradycjami, produkująca zimowy sprzęt sportowy. Znana jest z wysokiej jakości swoich produktów, przeznaczonych zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Dynastar: nowości na sezon 2011/2012Fot: Skiinfo
d1sdj18
d1sdj18

Największą nowością jest tak, jak w przypadku innych firm zastosowanie w nartach systemu rocker.

Firma Dynastar może pochwalić się nową, barwną stylistyką nart freeski, zaprojektowanych przez Aurelian’a Ducroz’a, tegorocznego, freeride'owegomistrza świata z Chamonix. Są przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy. Posiadają 45-centymetrowy rocker, który sprawia, że nartę tą można stosować również na śniegu ubitym, występującym na trasach narciarskich.

Wraz z tym sezonem narciarskim Dynastar wprowadza nową grupę nart all mountain o nazwie Outland. Seria inspirowana jest samochodami terenowymi i ideą narty uniwersalnej, dającej się zastosować zarówno na trasach jak i w puchu. We wszystkich nartach Outland zastosowano technologię rocker, po raz pierwszy w produktach tej firmy. Narty Outland zbudowane są w większości z naturalnych materiałów, takich jak drewno i bazalt.

Od tego roku również wszystkie narty damskie wyposażone są w technologię rocker i Exclusive Balans System, który dostosowuje narty do anatomii kobiet. Wiąże się to z obniżeniem wagi nart o 15 %, przesunięcie środka ciężkości wraz z wiązaniem 1,5 cm do przodu oraz podniesienie piętki, dzięki czemu kobiety mają ładniejszą sylwetkę podczas jazdy na nartach.

d1sdj18

[

SKI INFO
SKI INFO

]( http://www.skiinfo.pl )

d1sdj18
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sdj18