Trwa ładowanie...
d11kwqv
d11kwqv

#dziejesienazywo: samochodowy design, telewizor na Euro 2016 i rowerem na wakacje

Jak zaprojektować pojazd doskonały, czym (poza wielkością) kierować się, wybierając telewizor na Euro 2016 oraz jak przygotować się do dłuższej wyprawy rowerowej? O tym wszystkim w dzisiejszym programie #dziejesienazywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d11kwqv

Jak się projektuje samochody? O tym opowiedzą w #dziejesienazywo studenci z Pragi, którzy swoje rysunki mogli przenieść do rzeczywistości - pokażemy samochody stworzone przez nich na bazie aut Skody. A w studiu gościmy Michała Sokala z firmy Suhowski Design, zajmującej się profesjonalnym tuningiem samochodów.

W części technologicznej idziemy na zakupy - po telewizor na Euro 2016. Na co zwracać uwagę, kupując sprzęt do oglądania rozgrywek sportowych? Jak go ocenić i przetestować? O tym opowiadają Henryk Chorążewski z Samsunga oraz Jarosław Babraj, szef działu nowych technologii Wirtualnej Polski.

Tradycyjnie wybierzemy się też w podróż - tym razem rowerem. Piotr Romejko, podróżnik rowerowy opowie o tym, jak się przygotować do takiej wyprawy, jak wybrać sprzęt i dokąd warto pojechać. Zapytamy też o podróże Piotra, który - między innymi - uczestniczył w rowerowej wyprawie po Afryce.
Zaprasza Alicja Grabowska.

d11kwqv

Podziel się opinią

Share
d11kwqv
d11kwqv