Trwa ładowanie...
APTN

Egipt - niesamowity wyczyn 19-latka w Gizie

Mieszkający w Monachium 19-latek Andrej Ciesielski, w biały dzień, mimo zakazowi, wspiął się na jedną z piramid w Gizie, koło Kairu. Zdobycie szczytu mierzącej 146 metrów konstrukcji zajęło mu zaledwie 8 minut. Swój wyczyn nagrał kamerą. Widoki zapierają dech.

Share
Egipt - niesamowity wyczyn 19-latka w Gizie
Źródło: screen AP
d3bhquy

Mieszkający w Monachium 19-latek Andrej Ciesielski, w biały dzień, mimo zakazu, wspiął się na jedną z piramid w Gizie, koło Kairu. Zdobycie szczytu, mierzącej 146 metrów konstrukcji, zajęło mu zaledwie 8 minut. Swój wyczyn nagrał kamerą. Widoki zapierają dech.

- Po kilku minutach wspinaczki, przykułem uwagę ochroniarzy, którzy zaczęli do mnie krzyczeć po arabsku, żebym zszedł na dół - powiedział chłopak, gdy znalazł się z powrotem na ziemi. - Wcześniej dowiedziałem się od mieszkańców, że wejście na piramidę jest zabronione i grozi mi nawet więzienie - komentował Andrej.

Jednak groźba kary nie odwiodła młodzieńca od realizacji planu. Stwierdził, że niesamowity widok i zdjęcia, jakie zrobi będąc na górze, są warte swojej ceny. Po zejściu chłopak został zatrzymany przez policję, zabrany na komisariat i przesłuchany. Później został zwolniony, bez żadnych konsekwencji.

udm

d3bhquy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bhquy
d3bhquy