Trwa ładowanie...
d2tevl8

Engelberg - wioska igloo i lodowa grota

Położony w centralnej Szwajcarii Engelberg to jedno z najpopularniejszych miejsc na zimowy wypoczynek w Alpach. Znajduje się u podnóża lodowca Titlis i oferuje ponad 80 km tras. Narciarze mają do wyboru dwa ośrodki. Brunni polecane jest rodzinom i początkującym narciarzom. Titlis oferuje natomiast stoki dla zaawansowanych. To także prawdziwy raj dla fanów jazdy off piste.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Engelberg - wioska igloo i lodowa grota
(Titlis)
d2tevl8

Położony w centralnej Szwajcarii Engelberg to jedno z najpopularniejszych miejsc na zimowy wypoczynek w Alpach. Znajduje się u podnóża lodowca Titlis i oferuje ponad 80 km tras. Narciarze mają do wyboru dwa ośrodki. *Brunni *polecane jest rodzinom i początkującym narciarzom. *Titlis *oferuje natomiast stoki dla zaawansowanych. To także prawdziwy raj dla fanów jazdy off piste.

Na szczycie znajduje się wiele atrakcji nie tylko dla narciarzy. Koniecznie trzeba odwiedzić lodową grotę, która została wykuta w lodowcu. Zimą na wysokości 1800 m n.p.m. znajduje się jeden z najbardziej niesamowitych hoteli na świecie - Wioska Igloo.

Engelberg - jak dojechać?

Do Zurychu dolecimy z Warszawy od 450 zł w dwie strony. Z lotniska w Zurychu do Engelberga dojedziemy wygodnie pociągiem. Czeka nas jedna przesiadka w Lucernie. Podróż trwa ok. 2 h i kosztuje 42 franki szwajcarskie (160 zł).

d2tevl8

Podziel się opinią

Share

d2tevl8

d2tevl8