WP

Europejskie lotnisko gangsterów. Policja ostrzega przed napadami

Port Le Bourget jest najbardziej znaczącym lotniskiem biznesowym w Europie. Uważany jest także za najbardziej niebezpieczny na Starym Kontynencie. W jego pobliżu coraz częściej dochodzi do napadów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wśród napadniętych przez gangsterów osób są bogaci turyści z Kataru, Stanów Zjednoczonych czy Rosji
Wśród napadniętych przez gangsterów osób są bogaci turyści z Kataru, Stanów Zjednoczonych czy Rosji (Shutterstock.com)
WP

Na początku września media żyły informacją o napadzie na zamożnych Rosjan, którzy wracali z Nicei, jednego z najpopularniejszych miast na Lazurowym Wybrzeżu. W drodze na lotnisko Le Bourget, które jest położone kilkanaście kilometrów od centrum Paryża, zostali zaatakowani przez czterech zamaskowanych mężczyzn. Zabrano im drogocenne przedmioty (głównie biżuterię) warte ok. milion euro (ok. 4,3 mln zł).

Shutterstock.com
Podziel się

Coraz więcej napadów

WP

Francuska policja alarmuje, że do tego typu napadów na drogach prowadzących z i do lotniska Le Bourget dochodzi coraz częściej. To właśnie tam lądują prywatne samoloty biznesmenów-milionerów i gwiazd światowego show-biznesu.

Wśród napadniętych przez gangsterów osób są bogaci turyści z Kataru, Stanów Zjednoczonych, Rosji, ale też z samej Francji. Choć stróże prawa zwiększyli liczbę patroli, efekty ich pracy są póki co marne.

Źródło: RMF24

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Tak na lotnisku traktuje się bagaże

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP