Trwa ładowanie...

Ferie Zimowe i Oskarowy Sylwester w Dolinie Charlotty

Oddalona od zgiełku miasta Słupsk, kilka kilometrów od przepięknych bałtyckich plaż
i nadmorskiego kurortu Ustka, czeka na Państwa bajecznie urokliwa Dolina Charlotty, która otwiera swe gościnne podwoje, zatrzymując bieg czasu. To miejsce, do którego możesz zabrać rodzinę oraz przyjaciół. To miejsce relaksu w egzotycznym SPA Bali Hai, w strefie wellness czy przy drinku w Rock Pubie. To wyśmienita kuchnia, która będzie dopełnieniem wyjątkowych chwil w magicznej Dolinie Charlotty.

Share
Ferie Zimowe i Oskarowy Sylwester w Dolinie Charlotty
Źródło: www.dolinacharlotty.pl
dw3ulgf

Na okres ferii zimowych oprócz stałych atrakcji m.in.: ZOO, Fokarium, Krainy Bajek, Kręgielni, przejażdżek bryczkami, nauki jazdy konnej, Nordic Walking, Aqua Fitnessu, Dolina Charlotty przygotowała dodatkowo, m.in.: wyjątkową sale zabaw, kino familijne z popcornem, rodzinny turniej bowlingowy, popołudniowe czytanie bajek, rodzinne gotowanie, Aqua splash, gimnastyka dla dzieci i dorosłych, zumba party, karaoke oraz zajęcia i zabawy w terenie, codziennie owocowe przekąski dla dzieci i wiele innych!

- Dołożyliśmy wszelkich starań, aby podczas ferii zimowych każdy z naszych Gości znalazł coś ciekawego dla siebie: wyjątkowe sale zabaw oraz bogaty program animacji dla dzieci, którymi zaopiekują się nasi animatorzy, aby dorośli mogli oddać się w ręce terapeutów i kosmetyczek w SPA Bali Hai – zapewnia dyrektor obiektu.

dw3ulgf

Jest wiele pięknych miejsc, w których warto zaplanować zimowy wypoczynek z rodziną czy pobyt z grupą przyjaciół lub współpracowników, jednak trudno o lepsze miejsce niż położona między Ustką a Słupskiem Dolina Charlotty. O jej wyjątkowości stanowią nie tylko stylowo urządzone wnętrza, przytulne pokoje czy komfortowe zaplecze rekreacyjne. Dolina ma w sobie szczególną energię, której niewyczerpanym źródłem jest bujna przyroda, malownicze krajobrazy, powietrze, które sprawia, że w żyłach krew zaczyna krążyć z nową siłą. Daj się oczarować magicznej Dolinie Charlotty!

Więcej informacji na temat pakietu oraz szczegółowy program ferii zimowych w Dolinie Charlotty można znaleźć na naszej stronie internetowej www.dolinacharlotty.pl.

Dolina Charlotty zaprasza także na Sylwestra pełnego atrakcji i emocji. Chcesz poczuć się jak najprawdziwsza gwiazda kina ? Spędź sylwestra w Dolinie Charlotty. Przejście po czerwonym dywanie w błysku fleszy, turniej umiejętności aktorskich, konkursy taneczne, oskarowe kasyno, klimatyczny wystrój sali i mnóstwo dodatkowych atrakcji czeka na Państwa w magicznej Dolinie, która na tę ostatnią noc roku zamieni się w Hollywood.

W celu rezerwacji miejsc należy kontaktować się z Działem Rezerwacji – rezerwacja@charlotta.pl.
Polecamy.

Źródło: materiały prasowe

dw3ulgf

Podziel się opinią

Share
dw3ulgf
dw3ulgf