Trwa ładowanie...
12-10-2016 14:23

Floryda - nocne ceremonie ślubne hitem Disney World

Ślub rodem z bajek Disneya? Czemu nie! To od lat możliwe w różnych częściach Disney World na Florydzie. Jednak dopiero teraz władze parku wprowadziły możliwość nocnych ceremonii ślubnych w godzinach zamkniętych dla odwiedzających.

Floryda - nocne ceremonie ślubne hitem Disney WorldŹródło: Ash Berlin, Flickr CC BY-SA 2.0)
d1el3pq
d1el3pq

Śluby w Disney World na Florydzie cieszą się dużą popularnością. Ci, którzy zdecydują się na ceremonię w stylu Kopciuszka na miejsce przyjeżdżają w karocy w kształcie dyni, ich przyjazd oznajmią trąby, a przysięgę małżeńską składają przed przepięknym pałacem. Wszystko jest tam jak z bajki. Jednak jak dotąd ceremonie mogły odbywać się tylko rano. Przez to tłumy turystów nie pozwalały przyszłym małżonkom i ich gościom czuć się naprawdę wyjątkowo. Teraz się to zmieni.

— Disney Weddings (@DisneyWeddings) 20 lipca 2016

d1el3pq

_ Disney Weddings & Honeymoons _ - specjalny serwis oferujący śluby w parkach tematycznych Disneya ogłosił właśnie, że uroczystości mogą odbywać się w nocy, kiedy w parku nie ma nikogo poza obsługą i gośćmi pary młodej. Na ślub można zaprosić nie więcej niż 300 osób. Ceny zaczynają się od 2,5 tys. dolarów - przy skromnej uroczystości z czterema gośćmi, a kończą na 75 tys. dolarów.

Disney World w Orlando na Florydzie istnieje od 1971 roku i zajmuje powierzchnię ponad 122 km kw. Ten olbrzymi kompleks obejmuje kilka parków tematycznych (w tym wodne), ponad 20 hoteli, centra rozrywki, restauracje i sklepy. Po uliczkach parku spacerują popularne postacie z bajek Disneya, którą są nie lada atrakcją zwłaszcza dla najmłodszych.

ir

d1el3pq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1el3pq