Trwa ładowanie...
28-06-2012 09:51

FlyeBaby to najłatwiejszy sposób na latanie z niemowlakiem

Rodzice, którzy zdecydują się udać na wakacje z niemowlęciem, mają dwa utrapienia. Jedno to zmęczona pociecha, drugie to nienawistne spojrzenia współpasażerów podróży, którzy „jadą na urlop nie po to, by słuchać płaczu cudzych bachorów”.

FlyeBaby to najłatwiejszy sposób na latanie z niemowlakiemŹródło: Gizmodo.pl
d2yzsa6
d2yzsa6

Wszystkim stronom przelot samolotem ułatwi hamaczek FlyeBaby. Podczas startu, lądowania i turbulencji, wynalazek mocuje się na tacy do spożywania posiłków, która znajduje się przed rodzicem. Hamak jest do niej przytwierdzony uprzężą z pięcioma mocowaniami i punktami zacisku. FlyeBaby przyda się też po podróży, na przykład do karmienia dziecka w domku wypoczynkowym. Pasuje bowiem też do krzeseł.

Hamaczek został wynaleziony przez mamę, która sama miała kłopoty z podróżowaniem ze swoją córeczką Ellą. Pomysłodawczyni przetestowała rozwiązanie i poleca jako wszechstronne i bardzo wygodne dla dziecka i rodzica.

Rozwiązanie ułatwia opiekę i zabawianie dziecka, pozwala też zaoszczędzić na koszcie zakupu biletu dla Juniora. Nadal łatwiej jednak mieć kogoś do pomocy – jeśli nie mamy z kim zostawić dziecka, hamak utrudni opiekunowi spożywanie posiłku.

Cena FlyeBaby wynosi 45 dolarów.

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d2yzsa6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yzsa6