Trwa ładowanie...
18-11-2010 13:44

Glacier 3000 zaprasza narciarzy

Glacier 3000 już otwarty i zaprasza narciarzy jako pierwszy ośrodek w Regionie Jeziora Genewskiego i Berneńskim Oberlandzie. Na lodowcu jest 10 wyciągów i 25 km tras. Najbardziej wymagającym zjazdem jest 7-km trasa Oldenpiste.

Glacier 3000 zaprasza narciarzyFot: Jupiterimages
d42w6jm
d42w6jm

Zima, o jakiej marzymy

Zimowy wypoczynek w Regionie Jeziora Genewskiego daje szansę na przeżywanie nowych doświadczeń każdego dnia. Na niewielkiej przestrzeni spotkać można cztery różniące się między sobą światy: tętniące miasta z bogatą ofertą kulturalną, pokryte śniegiem Alpy, tajemniczą Jurę i tradycyjne wioski. Alpy Jeziora Genewskiego to wielki hit dla rodzin i dla rodzinnych kieszeni: dzieci poniżej 9 roku życia bezpłatnie korzystają z wyciągów narciarskich i w hotelach często nocują za darmo. Górskie wioski bogate w tradycję, śnieg przez cały rok na Glacier 3000 i szerokie trasy freeridowe powyżej Jeziora Genewskiego - ta różnorodność jest fascynująca.

Zakupy i kultura

Miasta przyciągają: zakupy w Lozannie, wydarzenia kulturalne, spacery po Montreux. Tutaj zawsze się dużo dzieje, a następny punkt programu pobytu znajduje się tuż obok.

Wellness

Jeżeli wolisz relaks, to jesteś w idealnym miejscu. Tradycyjne ośrodki spa w Lavey-les-Bains i Yverdon-les-Bains, oferty łączące wypoczynek i wellness w hotelach spa oraz słynne na cały świat kliniki zdrowia - wybór jest duży.

d42w6jm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42w6jm