Trwa ładowanie...
01-02-2017 11:55

ICE BOUNCE na Zimowym Narodowym!

1 lutego o godzinie 19:30 odbędzie się klubowa impreza na łyżwach w rytmach house na Zimowym Narodowym. Imprezę poprowadzą doskonale znani warszawskim klubowiczom didżeje - Monky&Saineer!

ICE BOUNCE na Zimowym Narodowym!Źródło: WP.PL
d1jp1de
d1jp1de

Organizatorzy Zimowego Narodowego przygotowali nietypową imprezę na łyżwach. 1 lutego na lodowisku A, o godzinie 19:30 na żywo zagrają Monky&Saineer!

Monky&Saineer pochodzą z Warszawy, grają razem od 2013 roku. Ich styl muzyczny to house, poczynając od starych hitów po nowe deep'owe brzmienia. Grali już w wielu miejscach na mapie Polski. Rezydenci warszawskich klubów BANK CLUB oraz ROOM 13 Club, a już niedługo usłyszy ich cały Zimowy Narodowy!

Warto oderwać się od wkuwania do sesji i przyjść zrelaksować się przy klubowych beat’ach jeżdżąc na łyżwach. Środa to mały piątunio, dlatego warto zacząć weekend razem z Zimowym Narodowym na ICE BOUNCE!
Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na Facebooku, tam też będą prowadzone konkursy, w których do wygrania są bilety na Zimowy Narodowy.

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling, ice bar „Strefa Polarna”, strefa chillout Factory Annopol, skatepark, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” i tegoroczna nowość – bumper cars.

Partnerzy Zimowego Narodowego: Kinder Pingui, Factory Annopol, Wedel, Mastercard
Partnerem Skateparku Zimowego Narodowego jest Sprite

d1jp1de
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jp1de