Trwa ładowanie...
d1e3564

Jak poruszać się autem po drogach Europy?

Planujesz wakacyjną podróż samochodem po Europie? Upewnij się, jakiego wyposażenia samochodu wymagają przepisy danego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak poruszać się autem po drogach Europy?
(sxc.hu)
d1e3564

Zbliża się okres wakacji szkolnych, w związku z tym również wyjazdów do rodziny czy w inne ciekawe miejsca często położone w Europie. Najbardziej dostępnym i wygodnym środkiem lokomocji dla całej rodziny jest samochód. Między innymi dlatego, że możesz wyjechać spod własnego domu, zapakować do auta dowolną ilość bagażu i dojechać nim w dowolne miejsce.

Podróżując przez Europę należy pamiętać o przestrzeganiu przepisów drogowych, aby nasza podróż nie stała się droższa o niespodziewany mandat. Poniżej przedstawiliśmy odpowiednie wyposażenie wymagane w niektórych krajach europejskich:

 (fot. Informacja prasowa MyFerryLink)
((fot. Informacja prasowa MyFerryLink))

Przygotowanym w ten sposób autem można wyruszyć na wakacyjny podbój Europy. Podróżujący z Wielkiej Brytanii mogą zakupić wszystkie powyższe akcesoria w sklepach na pokładach promów MyFerryLink. Najtańsze promy Anglia – Francja od £19 za samochód do 9 osób. Rezerwacji biletu można dokonać na www.myferrylink.com

d1e3564

Podziel się opinią

Share
d1e3564
d1e3564