Trwa ładowanie...
28-05-2013 13:04

Jak poruszać się autem po drogach Europy?

Planujesz wakacyjną podróż samochodem po Europie? Upewnij się, jakiego wyposażenia samochodu wymagają przepisy danego kraju.

Jak poruszać się autem po drogach Europy?Źródło: sxc.hu
d3wkp2d
d3wkp2d

Zbliża się okres wakacji szkolnych, w związku z tym również wyjazdów do rodziny czy w inne ciekawe miejsca często położone w Europie. Najbardziej dostępnym i wygodnym środkiem lokomocji dla całej rodziny jest samochód. Między innymi dlatego, że możesz wyjechać spod własnego domu, zapakować do auta dowolną ilość bagażu i dojechać nim w dowolne miejsce.

Podróżując przez Europę należy pamiętać o przestrzeganiu przepisów drogowych, aby nasza podróż nie stała się droższa o niespodziewany mandat. Poniżej przedstawiliśmy odpowiednie wyposażenie wymagane w niektórych krajach europejskich:

(fot. Informacja prasowa MyFerryLink)
Źródło: (fot. Informacja prasowa MyFerryLink)

Przygotowanym w ten sposób autem można wyruszyć na wakacyjny podbój Europy. Podróżujący z Wielkiej Brytanii mogą zakupić wszystkie powyższe akcesoria w sklepach na pokładach promów MyFerryLink. Najtańsze promy Anglia – Francja od £19 za samochód do 9 osób. Rezerwacji biletu można dokonać na www.myferrylink.com

d3wkp2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wkp2d