Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
15-07-2014 08:41

Katowice - koncerty na Międzynarodowych Pokazach Pirotechnicznych

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to wyjątkowy spektakl i prezentacja niepowtarzalnych oraz potężnych widowisk sztucznych ogni wyreżyserowanych przez zespoły polskich i zagranicznych grup wykonawczych. Wszystkie grupy to laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie. Impreza została objęta patronatem Wirtualnej Polski.

Katowice - koncerty na Międzynarodowych Pokazach PirotechnicznychŹródło: Materiały prasowe
d214cvt

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się 23.08.2014 r. na lotnisku Muchowiec w Katowicach, poza podziwianiem kolorowych rozbłysków na wielka skalę, będzie można uczestniczyć w kilku koncertach. Organizatorzy postanowili wesprzeć młode talenty. Oto co was czeka.

PETER AND JACOB - zwycięzcy 5 edycji Must Be The Music!
Rozpoczęcie koncertu: 18:30

Peter and Jacob czyli duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski. Piotr pochodzi z Kłomnic, wsi położonej na północ od Częstochowy, natomiast Jakub z miasteczka Szczekociny. Jak sami mówią „(..)trafili na siebie w Internecie w 2012 r. dzięki serwisowi YouTube, przeglądając swoje amatorskie nagrania muzyczne(..)”. Po jakimś czasie zdalnego tworzenia muzyki zdecydowali się na udział w 5. edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka w której zaprezentowali swoje autorskie kompozycje (Emotions, W ciszy i Miss You) i ku swojemu zdziwieniu – wygrali.

d214cvt

Po wygraniu programu Piotr i Kuba zdecydowali się nie podpisywać kontraktu z żadną wytwórnią płytową. W ten sposób zostali jedynymi w Polsce laureatami telewizyjnych talent show poświęconych muzyce, którzy zdecydowali się na niezależność. Dzięki tej decyzji i nagrodzie z programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, mogli zostać nie tylko autorami tekstów czy muzyki, ale też producentami i wydawcami swojej płyty.

8 marca 2014 opublikowany został teledysk promujący pierwszy singiel duetu W Spokoju.

9 czerwca 2014 udostępniony został ASL-Emotions, projekt specjalny przy okazji premiery piosenki Emotions. Prawdopodobnie jest to pierwsze na świecie oficjalne – we współpracy z muzykami – połączenie nagrania dźwiękowego, migowego i tekstowego. Dzięki temu udało się zamienić popularne „lyric video” w uniwersalny przekaz ponad barierami akustycznymi.

OLA PIECZARA - debiut na festiwalu w Opolu! Uczestniczka The Voice of Poland
Rozpoczęcie koncertu: 20:00

d214cvt

Ola jest absolwentką I i II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im.Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Przez 8 lat śpiewała w chórze Młodej Filharmonii Krakowskiej. Współpracowała z takimi artystami jak Aida, Michał Zabłocki, Olek Klepacz. W roku 2009, wystąpiła w Debiutach w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2011 roku, była uczestniczką pierwszej edycji The Voice of Poland, w drużynie Ani Dąbrowskiej. Od ponad 10 lat śpiewa solo oraz z zespołami coverowymi, na imprezach w całej Polsce. Obecnie występuje w zwariowanym i energetycznym trio The Freaks – wokal, DJ i saksofonista. Nadmiar energii, której ma duże nadwyżki pożytkuje na zwiedzanie świata. Najchętniej wybiera te kierunki, w których przyjemności wynikające ze zwiedzania i odkrywania nieznanego może połączyć z możliwością śpiewania z lokalnymi muzykami. Ponad wszystko nie znosi rutyny. Uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania – zwłaszcza te związane z muzyką.

NPWM - Najlepszy Przekaz w Mieście!
Rozpoczęcie koncertu: 21:45

Najlepszy Przekaz w Mieście (ulubieńcy nie tylko młodzieży) w 2012 roku wziął udział w 3 edycji popularnego programu Telewizji Polsat - „Must Be The Music – Tylko muzyka”. Swoim występem od razu zachwycili jurorów programu oraz widzów zostając głównymi faworytami tego telewizyjnego show. W ścisłym finale zmierzyli się z zespołem LemON gdzie zdobyli drugie miejsce. Jednak do dziś poza zespołem Enej zespół Najlepszy Przekaz w Mieście jest drugim tak popularnym i lubianym zespołem na Facebooku z programu MBTM. Na dzisiaj lubi ich ponad 250 tys. osób !!! W październiku 2012 roku ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Słowa Prawdy”, która do dziś budzi na rynku muzycznym duże zainteresowanie. Płyta jest dostępna w najlepszych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Kawałek „Zobacz, wybierz, słuchaj”, który został bardzo dobrze przyjęty przez radiowych słuchaczy stał się między innymi przebojem grudnia 2012 roku jednej z polskich stacji radiowych. W rankingu Radia ESKA Najlepszy Przekaz w Mieście
został wybranym przez głosujących internautów najlepszym debiutantem roku 2012.

d214cvt

Najlepszy Przekaz w Mieście budzi uznanie wśród nie tylko swoich fanów, ale również mediów. Mogliśmy ich występy zobaczyć między innymi w TVN, TVP 1, TVP POLONIA, POLSAT. Na specjalne zaproszenie TVP Najlepszy Przekaz w Mieście wystąpił podczas Katowickiego Sylwestra z Gwiazdami dla śląskiej publiczności, która była zachwycona ich występem. Występ był pokazywany na antenach TVP. W okresie letnim 2013 roku zespół nagrał nowy klip do kawałka pt. „Uwierz w siebie”, który wydała jako singiel wytwórnia My Music. Ten bardzo dobrze przyjmowany przez publiczność na koncertach singiel znalazł się na wyjątkowej płycie wśród 42 najlepszych polskich piosenek proponowanych na jesień roku 2013 przez Radio ESKA oraz ESKA TV. W tym roku rynek muzyczny podbija ich nowy singiel pt. „Zawsze do celu”. Zespół prezentując go występował na Największym Muzycznym Wydarzeniu Roku jakim jest festiwal TOP trendy 2014. Zespół jest obecnie nominowany w ramach ESKA MUSIC AWARDS – Szczecien 2014, gdzie również wykona singiel „Zawsze do
celu” a może nawet otrzyma główną statuetkę.

d214cvt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d214cvt