Trwa ładowanie...
d2hv096

Keanu Reeves promuje województwo kujawsko-pomorskie!

Popularny aktor zgodził się promować województwo kujawsko-pomorskie. W krótkim spocie hollywoodzki gwiazdor zachwala "region, który wspiera kulturę i wydarzenia artystyczne".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keanu Reeves promuje województwo kujawsko-pomorskie!
(wrzuta.pl)
d2hv096

"Cieszę się, że tu jestem. Lubię tu być" – zapewnia w spocie Keanu Reeves. Aktor rzeczywiście odwiedził tę część Polski - w 2012 roku był gościem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage w Bydgoszczy.

Spot zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniach takich jak Festival Bella Skyway, zjazd fanów Gwiezdnych Wojen, Festiwal Teatrów Lalek Spotkania czy wcześniej wspomniany Camerimage.

d2hv096

Reklamę z Reeves'em będzie można zobaczyć w telewizjach regionalnych trzech spośród pięciu województw: pomorskim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, łódzkim i mazowieckim oraz w internecie.

Keanu Reeves najbardziej znany jest z filmów "Matrix" i "Speed: Niebezpieczna prędkość". Ostatnio można go było podziwiać w filmie "47 roninów". Aktor wystąpi w głównej roli i będzie producentem wykonawczym nowego serialu "Rain".

d2hv096

Podziel się opinią

Share

d2hv096

d2hv096