Trwa ładowanie...
d1e3564
x-news/News Channel 24

Kijów - labirynt na polu kukurydzy

Pod Kijowem, na polu kukurydzy, powstał olbrzymi labirynt. Jest to największy park agroturystyczny na Ukrainie. Jego powierzchnia to 4 hektary, a łączna długość wszystkich tras wynosi ponad 6 km. Widok z lotu ptaka ukazuje patriotyczny kształt ukraińskiego trójzębu - posadzono go na planie herbu Ukrainy, z podpisem „Zjednoczony kraj”. Przed wejściem goście otrzymują mapki, które mają pomóc im sprawnie poruszać się po niecodziennej atrakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kijów - labirynt na polu kukurydzy
(screen youtube)
d1e3564

Pod Kijowem, na polu kukurydzy, powstał olbrzymi labirynt. Jest to największy park agroturystyczny na Ukrainie. Jego powierzchnia to 4 hektary, a łączna długość wszystkich tras wynosi ponad 6 kilometrów. Widok z lotu ptaka ukazuje patriotyczny kształt ukraińskiego trójzębu - osadzono go na planie herbu Ukrainy, z podpisem „Zjednoczony kraj”. Przed wejściem goście otrzymują mapki, które mają pomóc im sprawnie poruszać się po niecodziennej atrakcji.

Autorem labiryntu jest Anatolija Cyrkuna. - Pomysł zrodził się kilka lat temu w trakcie moich podróży do USA. Takie zabawy na łonie natury są bardzo popularne wśród Amerykanów – opowiada o projekcie Cyrkun. Nowa atrakcja będzie dostępna do końca wakacji.

d1e3564

Zobacz także labirynt z drona:

wg/udm

d1e3564

Podziel się opinią

Share
d1e3564
d1e3564