Trwa ładowanie...
21-07-2016 11:24

Kijów - labirynt na polu kukurydzy

Pod Kijowem, na polu kukurydzy, powstał olbrzymi labirynt. Jest to największy park agroturystyczny na Ukrainie. Jego powierzchnia to 4 hektary, a łączna długość wszystkich tras wynosi ponad 6 km. Widok z lotu ptaka ukazuje patriotyczny kształt ukraińskiego trójzębu - posadzono go na planie herbu Ukrainy, z podpisem „Zjednoczony kraj”. Przed wejściem goście otrzymują mapki, które mają pomóc im sprawnie poruszać się po niecodziennej atrakcji.

Kijów - labirynt na polu kukurydzyŹródło: screen youtube
d4mqdqv

Pod Kijowem, na polu kukurydzy, powstał olbrzymi labirynt. Jest to największy park agroturystyczny na Ukrainie. Jego powierzchnia to 4 hektary, a łączna długość wszystkich tras wynosi ponad 6 kilometrów. Widok z lotu ptaka ukazuje patriotyczny kształt ukraińskiego trójzębu - osadzono go na planie herbu Ukrainy, z podpisem „Zjednoczony kraj”. Przed wejściem goście otrzymują mapki, które mają pomóc im sprawnie poruszać się po niecodziennej atrakcji.

Autorem labiryntu jest Anatolija Cyrkuna. - Pomysł zrodził się kilka lat temu w trakcie moich podróży do USA. Takie zabawy na łonie natury są bardzo popularne wśród Amerykanów – opowiada o projekcie Cyrkun. Nowa atrakcja będzie dostępna do końca wakacji.

d4mqdqv

Zobacz także labirynt z drona:

wg/udm

d4mqdqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mqdqv