Trwa ładowanie...

Koniec tuż tuż, prawie już!

Nasza fajna wyprawa powoli dobiega końca. Wysłannicy Wirtualnej Polski dotarli do Gdańska. Emilia i Maciek przemierzyli 3473 kilometry odkrywając dla internautów niezwykłe i fascynujące miejsca w naszym kraju…

Share
Koniec tuż tuż, prawie już!
Źródło: Rafał Mroziński /WP
d26riwn

Wyprawa wysłanników Wirtualnej Polski rozpoczęła się 1 lipca na Helu i zakończyła 31 sierpnia w Gdańsku. Reporterzy – Emilia Hałas i Maciej Pilarski – przez dwa miesiące relacjonowali na stronie polskajestfajna.wp.pl spotkania z niezwykłymi ludźmi i wrażenia z wyjątkowych miejsc. Odwiedzili ponad 50 miast i miasteczek, nakręcili 53 filmy, dołączyli do galerii blisko 900 zdjęć.

„To, co podczas wędrówki zaskoczyło nas najbardziej pozytywnie, to ludzie. W obywatelach naszego kraju drzemie tyle pasji i zainteresowań, że program ten mógłby trwać bez końca i nigdy nie zabrakłoby tematów.” – mówi Emilia Hałas, wyłoniona w konkursie, reporterka Wirtualnej Polski.

W Galerii Podróżników serwisu polskajestfajna.wp.pl znaleźć można m.in. relacje z Wrocławia: z zaskakującego ekstremalnymi rozrywkami Adrenalina Park czy „Akcji Balonowej”, podczas której przechodnie spisywali na balonach i puszczali w niebo swoje marzenia; zdjęcia z najstarszej kopalni złota w Złotym Stoku i jaskini w Sudetach, ze szczątkami prehistorycznych niedźwiedzi, lwów i nietoperzy. Można także obejrzeć podwodny film z nurkowania w polskich jeziorach, wywiad z Marcinem Gortatem czy uśmiechniętą od ucha do ucha Anetą Florczyk - najsilniejszą kobietą na świecie, która specjalnie dla nas zaprezentowała swoją siłę, wyginając patelnię. „Pragniemy pokazać to, co zasługuje na uwagę. Przekonaliśmy się, że nie trzeba daleko szukać.” – dodaje Emilia Hałas.

d26riwn

Akcja Polska jest fajna jak co roku cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem naszych rodaków. Codziennie otrzymujemy wiele zdjęć od internautów, pokazujących najróżniejsze zakątki Polski.

W serwisie polskajestfajna.wp.pl oprócz relacji z podróży, znaleźć można Newsy (krajowe ciekawostki turystyczne), Ranking (najlepiej oceniane przez użytkowników zdjęcia, filmy, relacje) oraz Forum (wymianę przez Internautów opinii o wyprawie). Codziennie, na żywo, relacji z podróży można było słuchać także w Radiu Plus, które objęło patronat medialny nad akcją.

Redakcja serwisu Polska jest fajna

d26riwn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26riwn
d26riwn