Trwa ładowanie...
19-11-2013 13:40

Kronplatz - szczyt białego szaleństwa

Plan de Corones/Kronplatz to nie tylko najwyższa góra narciarska w Południowym Tyrolu, ale miejsce które oferuje wymagającym narciarzom oraz snowbordzistom 116 kilometrów tras zjazdowych oraz 32 wyciągi najnowszej generacji.

Kronplatz - szczyt białego szaleństwaFot: Kronplatz - Plan de Corones
d2x4tym
d2x4tym

Kto kocha słońce, będzie się rozkoszować długimi trasami zjazdowymi prowadzącymi w trzy strony świata i przestronnym słonecznym płaskowyżem na szczycie.

Możliwości techniczne pozwalają naśnieżyć Kronplatz w 100 proc., co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo na stokach. Urozmaicone tereny i kidparki oferują również dzieciom zróżnicowaną ofertę spędzania czasu i przyjemności narciarskie, które uzupełniane są o profesjonalny program oferowany przez szkółki narciarskie.

Kronplatz to absolutna frajda dla miłośników narciarstwa alpejskiego, snowbordu, dyscyplin nordyckich, saneczkarstwa, lepienia bałwana czy nic nierobienia.

d2x4tym

Sprawdź nasze oferty specjalne

Dolomiti Super Premiere
Nowy, świeży puszysty śnieg - zabawa narciarska w obniżonej cenie. W przypadku pobytu od 4 dni otrzymacie Państwo jeden dzień urlopu narciarskiego gratis! Ta oferta obejmuje pobyt w hotelu oraz karnet narciarski. I to jeszcze nie wszystko: w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, które biorą udział w promocji otrzymacie Państwo zniżkę w wysokości 20% ; zaś w szkołach narciarskich 15% zniżki.

Nie czekaj sprawdź na www.kronplatz.com/premiere

Dolomiti Super Kids
Dzieci do lat 8 - pobyt i skii pass GRATIS
Sprawdź nasze familijne pakiety na www.kronplatz.com/kids

Dolomiti Super Sun
6-dniowy karnet narciarski w cenie 5 dni!
I to jeszcze nie wszystko: w biorących udział w promocji wypożyczalniach sprzętu narciarskiego otrzymacie Państwo zniżkę w wysokości 20%, szkoły narciarskie biorące udział w promocji oferują zniżkę w wysokości 15%.

Kronplatz szczyt białego szaleństwa!

d2x4tym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x4tym