Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
05-01-2017 14:23

Lodowisko Miejskie w Gdańsku coraz popularniejsze

Lodowisko Miejskie w Gdańsku to bardzo popularny w sezonie zimowym obiekt miejski zarządzany od roku 2008 przez Scenę Muzyczną Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Lodowisko Miejskie w Gdańsku coraz popularniejszeŹródło: Materiały prasowe, fot: Artur Makowski
d1fwes7
d1fwes7

Każdego roku z myślą o mieszkańcach Gdańska i okolic Scena Muzyczna Gdańsk przekazuje do dyspozycji miłośników zimowego szaleństwa pełnowymiarową taflę, miejsce wspaniałej zabawy i rekreacji dla całych rodzin i grup zorganizowanych.

Statystyki mówią same za siebie – obiekt w sezonie zimowym odwiedza od 100 000 do 150 000 tysięcy osób. Wykorzystując możliwości techniczne i potencjał przestrzeni, oprócz działalności stałej, pod czaszą pneumatyczną popularnie zwaną: „gdańskim balonem” organizowane są również cykliczne imprezy okolicznościowe m. in.: Mikołajki i Walentynki na Lodowisku, podczas których obiekt zyskuje specjalnie na te okazje przygotowywane stylowe dekoracje, efektowne świetlne aranżacje a w jego wnętrzu rozbrzmiewa muzyka na żywo. W ostatnim sezonie na popularności zyskują również urządzane na Lodowisku integracyjne imprezy firmowe.
Na szczególną uwagę zasługują ponadto, prowadzone przez Gdański Curling Club na specjalnie w tym celu wybudowanym torze, zajęcia z curlingu, inaczej zwanego „szachami na lodzie”.

Tą wyjątkową dyscyplinę uprawia zarówno młodzież, jak i dorośli. Wszystkich amatorów łyżew
z Trójmiasta i okolic zapraszamy na Lodowisko Miejskie w Gdańsku. Nasz obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta (Plac Zebrań Ludowych), co zapewnia idealne warunki dojazdu zarówno dla osób zmotoryzowanych (sąsiedztwo Ronda Ofiar Katynia), dla których zapewniamy dużą liczbę miejsc parkingowych, jak i dla osób korzystających z transportu publicznego (bezpośrednia bliskość przystanków tramwajowych, autobusowych i dworca PKP)
.

Lodowisko Miejskie działa przez cały sezon zimowy (od 26.11.2016 do 05.03.2017 roku).
Ofertę naszą kierujemy zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w obu przypadkach gwarantujemy atrakcyjne ceny świetną atmosferę i profesjonalnie przygotowaną taflę lodowiska.
Zapraszamy.

d1fwes7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fwes7