Trwa ładowanie...
d4azdyz
x-news/Storyful

Londyn - ekspresowa wycieczka po metropolii w niecałą minutę

Pewien turysta, który odwiedził Londyn, miał ciekawy pomysł na pamiątkę z podróży do słynnej metropolii. Autor nagrania za pomocą telefonu stworzył wideo, na którym w niecałą minutę przedstawia wszystkie londyńskie atrakcje. Efekt końcowy wygląda świetnie. Zobaczcie sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Londyn - ekspresowa wycieczka po metropolii w niecałą minutę
(CristinaMuraca / Shutterstock.com)
d4azdyz

Stolica Wielkiej Brytanii to jedno z tych miejsc, o których można powiedzieć tak wiele, że trudno się zdecydować, od czego zacząć. Londyn to najbardziej zróżnicowane kulturowo i etnicznie miasto Europy. Mieszkają tu ludzie z każdego zakątka świata, mówiący niezliczonymi językami. To również jedno z największych centrów kulturalnych, finansowych i turystycznych świata. Setki teatrów, galerii i muzeów, wspaniałe zabytki, a także Królowa przyciągają w to miejsce przybyszów od setek lat. Nie dziwi więc fakt, że to najliczniej odwiedzane przez turystów miasto w Europie.

Jeden z nich miał ciekawy pomysł na pamiątkę z podróży do słynnej metropolii. Autor nagrania za pomocą telefonu stworzył wideo, na którym w niecałą minutę przedstawia wszystkie londyńskie atrakcje. Efekt końcowy wygląda świetnie. Zobaczcie sami!

wg/udm

d4azdyz

Podziel się opinią

Share

d4azdyz

d4azdyz