Trwa ładowanie...
10-06-2016 17:41

Londyn - ekspresowa wycieczka po metropolii w niecałą minutę

Pewien turysta, który odwiedził Londyn, miał ciekawy pomysł na pamiątkę z podróży do słynnej metropolii. Autor nagrania za pomocą telefonu stworzył wideo, na którym w niecałą minutę przedstawia wszystkie londyńskie atrakcje. Efekt końcowy wygląda świetnie. Zobaczcie sami!

Share
Londyn - ekspresowa wycieczka po metropolii w niecałą minutęŹródło: CristinaMuraca / Shutterstock.com
d42q6vs

Stolica Wielkiej Brytanii to jedno z tych miejsc, o których można powiedzieć tak wiele, że trudno się zdecydować, od czego zacząć. Londyn to najbardziej zróżnicowane kulturowo i etnicznie miasto Europy. Mieszkają tu ludzie z każdego zakątka świata, mówiący niezliczonymi językami. To również jedno z największych centrów kulturalnych, finansowych i turystycznych świata. Setki teatrów, galerii i muzeów, wspaniałe zabytki, a także Królowa przyciągają w to miejsce przybyszów od setek lat. Nie dziwi więc fakt, że to najliczniej odwiedzane przez turystów miasto w Europie.

Jeden z nich miał ciekawy pomysł na pamiątkę z podróży do słynnej metropolii. Autor nagrania za pomocą telefonu stworzył wideo, na którym w niecałą minutę przedstawia wszystkie londyńskie atrakcje. Efekt końcowy wygląda świetnie. Zobaczcie sami!

wg/udm

d42q6vs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42q6vs
d42q6vs