Trwa ładowanie...
d3bad35

Najbardziej futurystyczny hotel na świecie. Powstanie w oszałamiającej lokalizacji

Futurystyczny obiekt będzie się składał z kapsuł, mających 19 metrów wysokości. Gdzie zostanie zbudowany, jeszcze nie wiadomo. Mówi się m.in. o Andorze, Norwegii albo Wyspach Zielonego Przylądka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hotel Tetra ma być najbardziej futurystycznym hotelem na świecie
Hotel Tetra ma być najbardziej futurystycznym hotelem na świecie (WSP)
d3bad35

W zbudowanym w systemie modułowym hotelu znajdą się 42 apartamenty. Każda kapsuła będzie miała kilka pięter, na ostatnim znajdzie się duże łóżko z którego będzie można podziwiać gwiazdy.

Za projekt odpowiada m.in. kanadyjska firma WSP, która miała swój wkład w stworzeniu słynnego londyńskiego wieżowca - The Shard.

Poza miejscami noclegowymi na terenie niezwykłego obiektu znajdą się sale wystawowe. Promocja młodych talentów ma odgrywać ważną rolę. Zaplanowano też miejsce na bary, restauracje i sklepy.

WSP

Obiekt będzie przyjazny naturze. Do chłodzenia i podgrzewania wody będą wykorzystywane tylko ekologiczne systemy.

d3bad35

Lokalizacja, w której zbudowany zostanie pierwszy obiekt tego typu zostanie ujawniona latem. Twórcy zapewniają, że będzie to "oszałamiające widokowo" miejsce. Pod uwagę brane są następujące lokalizacje: Republika Zielonego Przylądka, Norwegia, Kanada, Nowa Zelandia, Hiszpania, Portugalia, Andora, Węgry i Wielka Brytania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niedoceniany zakątek Europy

d3bad35

Podziel się opinią

Share

d3bad35

d3bad35