Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne
Informacja prasowa

Nowe połączenie linii Ryanair w Polsce

Ryanair ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z Warszawy (Modlin) do Malagi. Rejsy na tej trasie rozpoczną się 27 października i będą operować dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Ceny biletów na podróż w listopadzie i na początku grudnia zaczynają się już od 129 zł i są już dostępne w sprzedaży. Oferta jest ważna do północy w dniu dzisiejszym (30 kwietnia).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe połączenie linii Ryanair w Polsce
(Christian Mueller/Shutterstock.com)

Polscy klienci mogą wybierać spośród 29 połączeń uruchomionych z Warszawy Modlin na sezon zimowy 2015 r. oraz korzystać ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Dodatkowo informujemy, że Ryanair rozszerza usługę przewozu sprzętu sportowego. Zmniejszone zostały stałe opłaty z 50 euro do zryczałtowanej stawki wg poszczególnych kategorii: rowery, sprzęt sportowy dużego rozmiaru, narty, torby do golfa i mały sprzęt sportowy.

Można rezerwować następujące opcje:
• Rower - 60 euro w jedną stronę
• Sprzęt sportowy dużego rozmiaru (np. deski surfingowe, kajaki itp) - 60 euro w jedną stronę
• Narty – 40 euro w jedną stronę (obniżona z 50 euro)
• Torba do golfa - 30 euro w jedną stronę (obniżona z 50 euro)
• Mały sprzęt sportowy (wędka, kula do kręgli, rakiety do tenisa, kij hokejowy itp) - 30 euro w jedną stronę (obniżona z 50 euro)

Podziel się opinią

Share
Slot