Trwa ładowanie...

Nowe słuchawki - dźwięk w trójwymiarze

Oto słuchawki, które zapewnią głęboki, przestrzenny dźwięk 3D.

Share
Nowe słuchawki - dźwięk w trójwymiarze
Źródło: stuff/materiały prasowe
d2gtmdc

Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless, cena: 399 zł

Słuchawki widać już z daleka? Bez obaw, nie płoną od wydobywających się z nich dźwięków! Nowy model od Creative'a ma wbudowany system diod LED – RGB SB Prism. Można je dostosować do własnych preferencji. W tej chwili świecą na czerwono, bo gram w Diablo III i zdecydowałem się na barbarzyńcę. Co ty wybierzesz? Zobacz, nawet pulsują w rytm upadających ciał kolejnych goblinów i innych potworów. No dobrze, ale nie o wygląd tutaj chodzi... Czemu nie? To jeden z lepiej wyglądających headsetów, jaki w życiu miałem na głowie. Nie ma się czego wstydzić! Jest też niesamowicie wygodny i nawet całonocna sesja w ulubioną grę nie zakończy się bólem uszu. Brak kabla to tylko dodatkowa zaleta i po tak długim maratonie przed ekranem przynajmniej nie odłączysz słuchawek jednym płynnym powstaniem z fotela.

Skoro bez kabla, to zapewne cierpi na tym dźwięk? Pudło. Niekompresowany dźwięk przesyłany jest bez opóźnień na częstotliwości 2,4 GHz. Za wszystko odpowiadają przetworniki Full Spectrum. Dodatkowo można w pełni skonfigurować brzmienie, korzystając z interfejsu TacticProfile. Technologia SBX Pro Studio tworzy głęboki przestrzenny dźwięk 3D - wiesz dokładnie, skąd padają strzały. A gdybyś miał wątpliwości, możesz kupić wersję z kablem, tańszą o 100 złotych.

Opcja bez kabla to jednak rzecz warta rozważenia, zwłaszcza że headset jest w stanie wytrzymać 16 godzin ciągłego działania, a w razie potrzeby można je szybko podłączyć do komputera za pomocą kabla USB i tym samym bez większej przerwy kontynuować rozwałkę. Jeżeli nie potrzebujesz akurat mikrofonu, łatwo go odepniesz i schowasz na później.

Czytaj w TechTrendy.pl: Idealny telewizor na cyfryzację

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2gtmdc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gtmdc
d2gtmdc