Trwa ładowanie...
28-02-2013 17:04

Panasonic HX-WA 3 - kamera dla aktywnych

Kamera HX-WA 3 — może przebywać na głębokości 5 m nawet przez 60 minut. Model jest także mrozoodporny.

Panasonic HX-WA 3 - kamera dla aktywnychŹródło: www.nowinki.net
d3yl6gq
d3yl6gq

Kamera HX-WA 3 — może przebywać na głębokości 5 m nawet przez 60 minut. Model jest także mrozoodporny.

Dodatkowo kamera jest pyłoszczelna, dzięki czemu stanowii idealną propozycję dla osób lubiących rekreację w trudnych warunkach, na przykład wędrówki po pustyni, nurkowanie w jaskiniach podwodnych lub wspinaczkę na lodowcach.

Sprzęt umożliwia nie tylko uwiecznianie przygód w nagraniach Full HD, ale również fotografowanie z rozdzielczością 16 megapikseli dzięki zastosowaniu technologii inteligentnej rozdzielczości firmy Panasonic.

W ramach nowej funkcji kontroli artystycznej użytkownicy mają do dyspozycji bogaty zestaw filtrów — efekt miniatury, kolor jednopunktowy, stary film, nagrywanie interwałowe, efekt duszka, efekt rybiego oka, efekt farby, miękka skóra, efekt monochromatyczny, sepia, żywe kolory i zmiękczenie — dzięki którym mogą wyrażać swoje zdolności twórcze i uzyskiwać ekspresyjne filmy i zdjęcia. Możliwe jest również retuszowanie nagrań.

Oprócz 5-krotnego zoomu optycznego kamera jest wyposażona w mechanizm High-Quality Image Engine, który umożliwia nagrywanie wideo z maksymalnym 18-krotnym zoomem inteligentnym* bez pogarszania jakości obrazu. Aktywny stabilizator obrazu eliminuje rozmycia na nagraniach z ręki. Szeroki, elastyczny zakres zoomu daje dużą swobodę rejestrowania obrazu.

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d3yl6gq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yl6gq