Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
inne

Planaxy.com – pierwsza kompleksowa porównywarka podróży

Nareszcie na polskim rynku pojawiła się kompleksowa porównywarka podróży, dzięki której zaplanujesz swój wyjazd od wyjścia z domu po zameldowanie się w hotelu, bez konieczności szukania informacji na innych portalach.

Share
Planaxy.com – pierwsza kompleksowa porównywarka podróży
Źródło: Materiały prasowe
d1jst24

Każdy z nas stanął kiedyś w obliczu wyzwania, jakim jest zaplanowanie podróży. Internet oferuje wiele różnych rozwiązań, ale każdy element wycieczki do tej pory trzeba było planować osobno. Podróży samolotem musiałeś szukać na wyszukiwarkach tanich lotów, autobusów na stronach komunikacji miejskiej, atrakcji turystycznych na blogach... i tak dalej. Traciłeś mnóstwo czasu i energii, a później i tak okazywało się, że promocje były tylko chwytem marketingowym. Jednak to już przeszłość – nareszcie na polskim rynku pojawiła się kompleksowa porównywarka podróży, dzięki której zaplanujesz swój wyjazd od wyjścia z domu po zameldowanie się w hotelu, bez konieczności szukania informacji na innych portalach.

Głównym założeniem twórców – Tomasza Koszlaka oraz Przemysława Broniszewskiego – było stworzenie miejsca w Internecie, gdzie każda osoba chcąca zaplanować swoją podróż, będzie mogła to zrobić w prosty i kompleksowy sposób. Dzięki temu powstał portal Planaxy.com – innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku planowania i organizowania podróży. Nie ważne czy planujesz wyjazd z rodziną na wakacje, czy podróż służbową – to rozwiązanie dla każdego!

Wystarczy, że klikniesz „Zacznij podróż” i dodasz cel swojego wyjazdu. Twórcom przyświecała idea multimodalności. Możesz dodawać kolejne cele podróży, a system ułoży dla Ciebie najlepszą trasę, dobierze poszczególne środki transportu oraz – co najważniejsze – pomoże w maksymalny sposób zmniejszyć koszt. To szczególnie ważne w przypadku lotu samolotem.

d1jst24

Zazwyczaj, gdy szukamy biletów lotniczych za pośrednictwem wyszukiwarek tanich lotów, to w każdej z nich znajdziemy zupełnie inną cenę. Trzeba się nieźle namęczyć, żeby znaleźć prawdziwie konkurencyjne oferty. System Planaxy.com pokaże Ci ceny poszczególnych lotów w zależności od miesiąca i dnia. Będziesz mógł wybrać najlepszą okazję bez przeszukiwania wielu wyszukiwarek tanich lotów. Dodatkowo na Planaxy.com znajdziesz specjalną sekcję „Najlepsze loty”, gdzie pojawiają się informacje dotyczące największych promocji na określonych trasach – dzięki temu możesz cały czas być na bieżąco.

Portal nie służy jednak do samego planowania transportu. Kompleksowa organizacja całego wyjazdu to przecież nie tylko bilety lotnicze i hotel. Na Planaxy.com możesz sprawdzić dane klimatyczne dla poszczególnych państw świata, przeczytasz na temat najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, a w przyszłości dobierzesz również odpowiednie ubezpieczenie. A to wszystko w jednym miejscu!

Obsługa Planaxy.com jest bardzo prosta. Wpisujesz cele swojej podróży oraz zaznaczasz różne środki transportu, a system opracowuje dla Ciebie trasę, oblicza cenę wszystkich środków transportu (również komunikacji miejskiej) i przekierowuje Cię do miejsc, gdzie możesz zakupić bilety lotnicze, autokarowe oraz kolejowe. Jeśli jednak wystąpi jakiś problem, to dostępna jest specjalna infolinia. Konsultanci Planaxy.com są zawsze gotowi do pomocy i chętnie wyjaśnią wszystkie niejasności.

Patronat nad portalem objął Marek Kamiński – słynny podróżnik oraz zdobywca obu biegunów. Jego filozofia podróżowania jest bardzo bliska ideałom, które przyświecały twórcom Planaxy.com. Portal skupia się na pomocy przy organizowaniu wyjazdów indywidualnych, a nie za pośrednictwem biura podróży, co daje turystom znacznie większą niezależność i sprzyja poznawaniu świata z nieco innej perspektywy. Twórcy portalu od lat współpracują z Fundacją Marka Kamińskiego.

d1jst24

Planaxy.com to pierwsza na polskim rynku kompleksowa porównywarka podróży. Dzięki niej możesz zaplanować cały wyjazd całkowicie w jednym miejscu i skorzystać z wielu ofert promocyjnych na loty samolotem oraz inne środki transportu.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1jst24

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jst24
d1jst24