Trwa ładowanie...
d1xd7it
x-news/Dzień Dobry TVN

Polka w Maroku - tak wygląda życie w muzułmańskim kraju

Anna Khalidi, studiując we Francji, zakochała w Marokańczyku. Potem para przeniosła się do Maroka. Teraz małżeństwo mieszka nieopodal Casablanki. Jak wygląda życie Polki w w muzułmańskim kraju? Jak zmieniło się ich życie od czasu przeprowadzki? Zobacz, co mówi o swoim marokańskim życiu pani Anna.
Share
Polka w Maroku - tak wygląda życie w muzułmańskim kraju
Źródło: Dzień Dobry TVN
d1xd7it

Anna Khalidi, studiując we Francji, zakochała się w Marokańczyku. Potem para przeniosła się do Maroka. Teraz małżeństwo mieszka nieopodal Casablanki. Jak wygląda życie Polki w w muzułmańskim kraju? Jak zmieniło się ich życie od czasu przeprowadzki?

Arabska kultura i architektura miejska, zapierające dech w piersiach widoki podczas wypraw w dziki teren czy wspaniałe atrakcje dla turystów: od pasjonatów historii, przez leniuchów na spragnionych adrenaliny kończąc - to wszystko znajdziemy w Maroku. Ten kraj jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwy smak orientu, a jednocześnie wypocząć. Miejsca warte odwiedzenia to Marrakesz, Agadir, Fez, Essaouira, bajecznie kolorowy Szafszawan czy znana z ekranu Casablanka.

d1xd7it

Podziel się opinią

Share
d1xd7it
d1xd7it