Trwa ładowanie...
23-11-2011 16:49

Polska na narty!

Amatorów białego szaleństwa, ale także tych, którzy jeszcze nie pokochali sportów zimowych Klub Narciarski RASC zaprasza na pierwszą edycję Polska na narty!

Polska na narty!Fot: informacja prasowa Polska na narty!
d4hexqp
d4hexqp

Pod Patronatem Stołecznej Gazety Wyborczej, Radia Złote Przeboje i portalu narty.sport.pl już 3 grudnia br. na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice” w Warszawie odbędzie się bezpłatny otwarty trening narciarski – oficjalne otwarcie sezonu zimowego!

Po sukcesie akcji Polska na rowery i Polska biega przyszedł czas na sporty zimowe. Narciarstwo to najpopularniejsza dyscyplina wśród wszystkich innych uprawianych właśnie zimą, a sport ten zrzesza wielu miłośników i pasjonatów. Czas więc zaprosić na pierwszą edycję akcji Polska na narty!

W sobotę, 3 grudnia br. Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice” w Warszawie zamieni się w alpejski lodowiec. Już od 12.00 zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku, poziomu umiejętności jazdy czy możliwości sprzętowych.

Polska na narty to jedyna okazja, by wziąć udział w treningach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów Narciarskiego Klubu RASC. To szansa, by zasięgnąć wielu ważnych informacji na temat narciarstwa. Eksperci RASC Republic opowiedzą o bezpieczeństwie na stoku, ubezpieczeniach dla narciarzy i wyjeżdzających na wypoczynek czy najlepszych miejsc do uprawiania tego sportu. Będzie można także zasięgnąć porady na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętu czy jak go serwisować.

d4hexqp

Zajęcia sportowe, zarówno dla dzieci jaki i dorosłych, będą podzielone na dwa bloki: „Aktywne przygotowanie do sezonu” – zajęcia kondycyjno-wzmacniające prowadzone w Parku Szczęśliwickim oraz „Jazda na stoku” - rozgrzewki i szkolenia z jazdy na nartach odbywające się na stoku CSN „Szczęśliwice”. Treningi będą rozpoczynać się o każdej pełnej godzinie, między 13:00 a 18:00.

Zapisy do udziału w treningach będą prowadzone od godziny 12.00 na parterze budynku CSN „Szczęśliwice” w wyznaczonym miejscu. Każdy, kto zgłosi się do udziału w treningu otrzyma kupon na loterię, której zwycięzcy zostaną wyłonieni w trakcie trwania imprezy. Sponsorami nagród są partnerzy Narciarskiego Klubu RASC – firmy Rossignol, Majesty oraz Briko.

Wszystkich amatorów białego szaleństwa zachęcamy do aktywnego wypoczynku i życzymy dobrej zabawy. Do zobaczenia na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice”!


Rasc Republic to firma oparta na unikalnej współpracy aktywnego klubu narciarskiego z profesjonalną organizacją wyjazdów sportowych, zimowych i letnich. Spółka istniej na rynku od 11 lat. Podczas wyjazdów szczególny nacisk kładziony jest na poziom oferowanych szkoleń, kadra trenerska składa się wyłącznie z byłych lub obecnych zawodników, którzy regularnie startują na międzynarodowych zawodach. RASC Republic posiada w swoich strukturach ponadto dwie marki: RASC- pierwszy w Polsce, w pełni profesjonalny klub carvingowy i RASC Incentive- marka dedykowana organizacji wyjazdów dla firm. www.rascrepublic.pl

d4hexqp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hexqp