Trwa ładowanie...

PolskiBus.com wjeżdża do magicznego Budapesztu!

Kolejne, niezwykle popularne i atrakcyjne turystycznie miasto dołącza do siatki połączeń PolskiBus.com. Już od 18 grudnia pasażerowie marzący o odwiedzeniu magicznego Budapesztu będą mogli skorzystać z wyjątkowej przedświątecznej propozycji.
Share
PolskiBus.com wjeżdża do magicznego Budapesztu!
Źródło: TTstudio / Shutterstock.com
d3aoq8i

Jedna z najbardziej popularnych linii P6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków zostaje przedłużona do pełnej atrakcji stolicy Węgier. PolskiBus.com uruchamia dwa dogodne kursy dziennie w obie strony. Cena każdego biletu rozpoczyna się od uwielbianej przez wszystkich pasażerów ceny 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, w ramach przedświątecznej niespodzianki na wszystkich nowych kursach do *Budapesztu *udostępniono tysiące biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację w ramach obowiązującej Wielkiej Zimowej Bonanzy.

Kursy PolskiBus.com z Warszawy do Budapesztu przez Radom, Kielce oraz Kraków będą realizowane codziennie z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska o godzinach: 8:00 oraz 17:45. Natomiast autokary jadące z Budapesztu wyruszą z przystanku na Dworcu Kelenfold vasutallomas M, przy ul. Etele ter o godzinach: 6:55 oraz 23:45. Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton.

d3aoq8i

Podziel się opinią

Share
d3aoq8i
d3aoq8i