Trwa ładowanie...
d3bad35

PolskiBus ogłasza nowe połączenia

Od 1 października PolskiBus.com zacznie jeździć na trasie Warszawa-Wilno,
Szczecin-Berlin i Wrocław-Opole-Kraków, a od 5 września Szczecin-Gorzów Wielkopolski-Poznań-Wrocław - poinformowała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PolskiBus ogłasza nowe połączenia
(materiały prasowe)
d3bad35

Do Wilna autobusy z Warszawy będą jeździły przez Białystok. Kursy będą realizowane dwa razy dziennie. Na trasie Szczecin-Berlin dziennie będzie wykonywanych sześć kursów, na trasie Szczecin-Gorzów Wielkopolski-Poznań-Wrocław trzy kursy, na odcinku Wrocław-Opole-Kraków pięć kursów.

- Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu nowego ekspresowego połączenia pomiędzy Warszawą a Wilnem, które przyciąga wielu turystów chcących odwiedzić to atrakcyjne miasto. Wiemy, że nasze wygodne autokary, z bezpłatnym dostępem do sieci WiFi oraz profesjonalni kierowcy sprawią, iż podróż do celu będzie przebiegała bezpiecznie i komfortowo. Do tej pory skorzystało z naszej oferty połączeń ponad 8 milionów zadowolonych pasażerów. Ludzie kochają nasze przystępne ceny - powiedział na konferencji prasowej w Warszawie Sir Brian Souter, prezes PolskiBus.com.

Dodatkowo firma zapowiedziała zwiększenie częstotliwości połączeń na istniejących trasach: Wrocław-Kraków (do 33 kursów dziennie), Kraków-Rzeszów (do 11 kursów dziennie) oraz Warszawa-Białystok (do 8 kursów dziennie).

d3bad35

Dodatkowo, na nowych trasach, firma przygotowała specjalne promocje. - Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynające się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej będą obowiązywały również na nowych trasach. Wierzymy, że uda nam się przekonać jeszcze więcej użytkowników samochodów do korzystania z atrakcyjnych cenowo podróży pomiędzy miastami na pokładach naszych komfortowych autokarów - podkreślił Barry Pybis, dyrektor generalny PolskiBus.com.

Spółka informuje, że w ciągu 3 lat przewiozła ponad 8 milionów pasażerów, stworzyła 730 nowych miejsc pracy. Obecnie ma 132 autokary.

Płacisz taniej niż za autobus, jedziesz szybciej i wygodniej!

d3bad35

Podziel się opinią

Share

d3bad35

d3bad35