Trwa ładowanie...
d391dm9

Powstaje park rozrywki inspirowany filmem "Avatar". Otwarcie w tym roku

Nie latem, jak planowano, a już na wiosnę br. zostanie otwarty park rozrywki rodem z filmu „Avatar”. Obiekt na terenie Disney's Animal Kingdom w Orlando na Florydzie jest już praktycznie gotowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstaje park rozrywki inspirowany filmem "Avatar". Otwarcie w tym roku
(Disney Parks)
d391dm9

Wizyta w “Pandora – The World of Avatar” będzie idealną okazją do przypomnienia sobie, hitowej produkcji z 2009 roku. Na pewno zaostrzy też apetyt fanów filmu, którzy czekają na jego kolejne części, do których zdjęcia mają ruszyć w tym roku. - Nowy obiekt zabierze gości do niesamowitego świata Pandory już 27 maja 2017 roku – mówi Thomas Smith z Disney Parks.

Disney Parks

Goście nowego parku rozrywki będą mogli m.in.: przepłynąć się fikcyjną rzeką Na'vi, przespacerować doliną Mo’ara, odwiedzić górę Banshee, spotkać mieszkańców wyspy Pandora czy dotknąć świecących roślin. Na miejscu znajdą się także restauracja, bar oraz sklep z pamiątkami.

d391dm9

To nie jedyny news ujawniony w tym tygodniu przez Disney Parks. Smith zdradził także, że Star Wars Lands, czyli parki rozrywki związane z "Gwiezdnymi Wojnami", mają zostać otwarte w 2019 roku na Florydzie i w Kalifornii.

d391dm9

Podziel się opinią

Share

d391dm9

d391dm9