Trwa ładowanie...
10-09-2012 15:23

Praktyczne i empatyczne latarki

Niewielkie latarki Flexi sprawiają wrażenie niewielkiego robota, który pomaga nam w pracy i dotrzymuje towarzystwa. Flexi z LED-ami przypominającymi parę oczu precyzyjnie oświetlą wybrane miejsce dzięki temu, że mają profilowany uchwyt. Oprócz służenia jako źródło światła dodają też otuchy, patrząc na nas ze zrozumieniem.

Praktyczne i empatyczne latarkiŹródło: gizmodo.pl
d3dq2zd
d3dq2zd

Niewielkie latarki Flexi sprawiają wrażenie niewielkiego robota, który pomaga nam w pracy i dotrzymuje towarzystwa. *Flexi z LED-ami *przypominającymi parę oczu precyzyjnie oświetlą wybrane miejsce dzięki temu, że mają profilowany uchwyt. Oprócz służenia jako źródło światła dodają też otuchy, patrząc na nas ze zrozumieniem.

Latarki umieszczono na elastycznej rączce, którą można zginać w dowolny sposób. Łatwo więc zamocować ją dookoła poręczy, oprzeć na blacie stołu, a nawet owinąć wokół paska torby lub szelek plecaka i zabrać ze sobą.

*Gadżet *przypominający stworzenie składające się tylko z głowy i chwytnego ogona dostępny jest w trzech kolorach: pomarańczowym, niebieskim oraz różowym. Działa na dwie baterie CR2025.

Cena latarki wynosi 12 dolarów. [Co.Design]

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d3dq2zd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dq2zd