Trwa ładowanie...
d1840ct

Praktyczne i empatyczne latarki

Niewielkie latarki Flexi sprawiają wrażenie niewielkiego robota, który pomaga nam w pracy i dotrzymuje towarzystwa. Flexi z LED-ami przypominającymi parę oczu precyzyjnie oświetlą wybrane miejsce dzięki temu, że mają profilowany uchwyt. Oprócz służenia jako źródło światła dodają też otuchy, patrząc na nas ze zrozumieniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praktyczne i empatyczne latarki
(gizmodo.pl)
d1840ct

Niewielkie latarki Flexi sprawiają wrażenie niewielkiego robota, który pomaga nam w pracy i dotrzymuje towarzystwa. *Flexi z LED-ami *przypominającymi parę oczu precyzyjnie oświetlą wybrane miejsce dzięki temu, że mają profilowany uchwyt. Oprócz służenia jako źródło światła dodają też otuchy, patrząc na nas ze zrozumieniem.

Latarki umieszczono na elastycznej rączce, którą można zginać w dowolny sposób. Łatwo więc zamocować ją dookoła poręczy, oprzeć na blacie stołu, a nawet owinąć wokół paska torby lub szelek plecaka i zabrać ze sobą.

*Gadżet *przypominający stworzenie składające się tylko z głowy i chwytnego ogona dostępny jest w trzech kolorach: pomarańczowym, niebieskim oraz różowym. Działa na dwie baterie CR2025.

Cena latarki wynosi 12 dolarów. [Co.Design]

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d1840ct

Podziel się opinią

Share
d1840ct
d1840ct