Trwa ładowanie...
01-04-2014 08:28

Przedostań się na drugi koniec kanału z MyFretkaLink

Fretki podróżują nieodpłatnie, darmowe pluszowe fretki z okazji zmiany nazwy firmy oraz świetne oferty pokładowe.

Przedostań się na drugi koniec kanału z MyFretkaLinkŹródło: MyFerryLink
dsas3bf
dsas3bf

MyferryLink - operator promowy na trasie Dover - Calais, ogłosił dzisiaj zmianę nazwy firmy na MyFerretLink czyli „MyFretkaLink”. Jest to długofalowa strategia marketingowa, która ma na celu przyciągnąć klientów lubiących futerka.

Zmiana nazwy firmy będzie miała wpływ na zmianę logotypu oraz strony internetowej na adres www.myferretlink.com / www.myfretka.pl. A już od dzisiaj podczas kontroli paszportowej obsługa będzie nosiła mundury przypominające fretki.

Aby uczcić ten dostojny moment zmiany nazwy firmy na *MyFerretLink (MyFretkaLink) *wszystkie tchórzofretki będą mogły podróżować nieodpłatnie a pierwsze tysiąc osób, które zarezerwują bilet na podróż od 2-30 kwietnia otrzyma darmową fretkę pluszaka. Dla fretkowych klientów przygotowaliśmy również ofertę „Dzieciaki jedzą za darmo" , która obowiązuje przez cały kwiecień. Każdy dorosły, który zakupi 3-daniowy obiad w restauracji Le Relais MyFretkaLink otrzyma bezpłatny posiłek dla dziecka.

dsas3bf

W ramach „fretkowej" akcji Klienci będą mogli wesprzeć te zwierzaki, przekazując £2 na instytucje WWF, która chroni populacje Tchórzofretek.

Robin Wilkins, managing director MyFerretLink komentuje – „Jestem bardzo szczęśliwy, że zmieniamy nazwę firmy z MyFerryLink na MyFerretLink (MyFretkaLink). Taka zmiana była do przewidzenia, ponieważ fretki to stworzenia ciężko pracujące, szybkie, inteligentne, czyli dokładnie takie jak nasi pracownicy! Ponadto grupa fretek w języku angielskim to business, czyli MY!”

Klienci mogą dołączyć do naszej zabawy oraz poznać fretkę o imieniu Frencis śledząc Twittera MyFerretLink . Wszyscy którzy prześlą fotografię ze swoja fretką otrzymają nagrody.

MyFerretLink, MyFretkaLink operuje 16 razy dziennie z Dover do Calais. Promy dostępne są już od £19 w jedną stronę (samochód osobowy + 9 osób). Pamiętajcie - fretki płyną za darmo!

dsas3bf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsas3bf