Trwa ładowanie...
17-03-2009 16:08

Przywitaj wiosnę na stoku

Przyjemności sportów zimowych bez żadnych ograniczeń i światowe życie nocne: ulubiona miejscowość narciarska Ischgl przez 24 godziny na dobę utrzyma Was na najwyższych obrotach. A w dodatku sezon w Ischgl trwa aż do 3 maja! Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko przywitać wiosnę na stoku.

Przywitaj wiosnę na stokuFot: austria.info
dsmkz56
dsmkz56

Ikona muzyki pop Kylie Minogue będzie gościem Ischgl

Występ Kylie Minogue podczas Top of The Mountain Concert w dniu 2 maja 2009 będzie ukoronowaniem sezonu zimowego 2008/09 w Ischgl. To będzie prawdziwie wystrzałowe zakończenie udanego sezonu zimowego. Na legendarnej scenie Top of the Mountain na wysokości 2.300 m n.p.m. księżniczka muzyki pop zagra jeden z nielicznych koncertów na kontynencie europejskim.

Action pur – zima w Ischgl nie pozwoli nikomu na chwilę wytchnienia

Nuda podczas urlopu? Na pewno nie w Ischgl! Zapaleni narciarze mają tu gdzie poszaleć. Silvretta-Arena otwiera przed Wami olbrzymi teren pełen wyśmienitych tras narciarskich, licznych chat i restauracji górskich, najnowocześniejszych wyciągów i oczywiście gwarantuje pewny śnieg. Pragniecie dla siebie i swoich nart lub deski snowboardowej wymagających zjazdów w funparku lub na halfpipe? W Ischgl jest tak wiele możliwości! Ale narty i snowboard nie wyczerpują palety sportów zimowych, które można tu uprawiać: narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo, saneczki, wędrówki w rakietach śnieżnych, piesze wyprawy z przewodnikiem – to wszystko zapewnia urozmaicony urlop w tym ośrodku. I proszę być pewnym, że nocą w Ischgl nie ma czasu na spanie. Tak jak się oczekuje od prawdziwej metropolii, nightlife sprawia, że Ischgl podczas zimowych nocy to jest absolutnie „place to be“. Bo który inny ośrodek narciarskim poza Ischgl może zaoferować modę, design, styl, flirt, sztukę nowoczesną i fantastyczne kluby jednocześnie?

dsmkz56
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsmkz56