Trwa ładowanie...
ds6kxu9

Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle

Po raz pierwszy w Wiśle gościć będzie Puchar Świata w skokach narciarskich. Bezpośrednio po prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni najlepsi skoczkowie świata pojawią się w Beskidach. 9 stycznia 2013 roku na skoczni im. Adama Małysza odbędzie konkurs indywidualny.

Share
ds6kxu9

Już 8 stycznia będzie można zobaczyć kwalifikacje do debiutującego w naszym regionie konkursu Pucharu Świata. Czołową dziesiątkę zawodników będzie można zobaczyć także w wiślańskim Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny podczas uroczystego wręczenia numerów startowych. Samą uroczystość uświetni także koncert gwiazdy, wystąpi Kamil Bednarek z zespołem, który rozpocznie się już o godz. 18:30.

Program zawodów:

*08.01.2013 - wtorek *
Skocznia im. Adama Małysza Wisła Malinka
Godzina 16.00 - 2 serie treningowe
Godzina 18.00 – kwalifikacje
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny
Godzina 18.30 – koncert Kamila Bednarka z zespołem
Godzina 19.30 – uroczyste wręczenie numerów startowych
*09.01.2013 - środa *
Skocznia im. Adama Małysza Wisła Malinka
Godzina 19.00 - seria próbna
Godzina 20.30 - I seria konkursowa
Godzina 21.40 - seria finałowa
bezpośrednio po konkursie ceremonia dekoracji

Można już kupować bilety na styczniowe zawody. Ceny biletów kształtują się od 40 do 100 zł: Sektory A1, A2, A3 oraz A4 (miejsca siedzące) - 60 zł, Sektory A5 i A6 (miejsca siedzące, trybuny zadaszone) - 100 zł, Sektory B1 i B2 (miejsca stojące) - 40 zł. Bilety na kwalifikacje będą do nabycia w punktach sprzedaży bezpośredniej w Wiśle w dniu kwalifikacji. Wstęp bezpłatny na skocznię w Wiśle na wszystkie dni zawodów mają dzieci do trzeciego roku życia (opiekun - wstęp płatny) oraz osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym (osoby towarzyszące - wstęp płatny). Bilety można nabyć za pośrednictwem portalu: www.kupbilet.pl oraz w punktach sprzedaży bezpośredniej w Wiśle. Wstęp na imprezę w Amfiteatrze jest wolny!

Aktualne informacje o Pucharze Świata w Wiśle można uzyskać śledząc strony www.skoki.pzn.pl oraz www.wisla.pl.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
ds6kxu9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds6kxu9
ds6kxu9