WP

Ratownicy wodni wpatrzeni w telefony. Chcielibyśmy myśleć, że to żart

Użytkownik Facebooka zamieścił na swoim profilu zdjęcie ratowników w czasie pracy. Wszyscy wydają się pochłonięci swoimi telefonami, a nie tym, co dzieje się na plaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie ze Skorzęcina, jeden z plażowiczów zrobił zdjęcie na plaży
Zdjęcie ze Skorzęcina, jeden z plażowiczów zrobił zdjęcie na plaży (123RF)
WP

Zdjęcia zostały nam dostarczone przez #dziejesie. Fotografie zostały zrobione na plaży w miejscowości Skorzęcin. Skontaktowaliśmy się z autorem zdjęć, który potwierdził, że ratownicy byli na służbie. Sytuację zauważył podczas spaceru po plaży. Jak twierdzi, zdążył obejść ratowników z każdej strony. Żaden z nich nie oderwał się od ekreanu swojego telefonu.

Jeżeli tak wygląda ratownictwo wodne na którejkolwiek z polskich plaż, to sprawa prezentuje się bardzo niepokojąco. Jak napisał autor fotografii, tonie się przecież po cichu. Pod postem pojawiło się już mnóstwo komentarzy krytykujących postawę ratowników.

WP

Telefony pochłaniają coraz więcej naszej uwagi i jest to znak czasów. Są jednak zajęcia, które wymagają szczególnej koncentracji. W przeciwnym razie, chwila nieuwagi może spowodować, że zostanie przeoczona szansa na uratowanie ludzkiego życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP