Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

ROMANCE TV ZABIERZE CIĘ W NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE

Romance TV od blisko 10 lat pozwala widzom zwiedzać piękne miasta, wyspy oraz kraje bez wychodzenia z domu. Kultowe serie filmowe jak „Statek Marzeń”, „Hotel Marzeń”, „Lato w …”, czy „Rejs ku szczęściu”, przenoszą nas w słoneczne i malownicze zakątki świata. Turystyka i zwiedzanie są dla Romance TV bardzo ważne, dlatego od 4 lat stacja organizuje plebiscyt na Najromantyczniejsze Hotele w Polsce, nagradzając te obiekty, które szczególnie wyróżniają się pod względem podejścia do par. Na końcówkę 2020 roku Romance TV także zabierze nas w podróż m.in. do Marakeszu, Antiguy na Karaibach, gorącej Kolumbii czy odległej Zambii.

Share
ROMANCE TV ZABIERZE CIĘ W NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE
Źródło: Materiały prasowe
d1afj13

Romance TV Award – powiemy Ci gdzie spędzić romantyczny weekend!

Już od czterech lat Romance TV przyznaje statuetki i tytuły Najbardziej Romantycznego Hotelu w kilku kategoriach: najbardziej romantyczna oferta dla par; organizacja romantycznych eventów (śluby, rocznice); najbardziej romantyczne hotelowe SPA; najbardziej romantyczna restauracja (kategoria dla restauracji w całej Polsce) oraz najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – który wybierają widzowie w głosowaniu na stronie internetowej. Każdego roku jedna z osób głosujących wygrywa wspaniały weekend dla dwojga w zwycięskim obiekcie! W tym roku o nagrody walczyło aż 20 hoteli i 18 restauracji! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną edycją na: https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-awards.html

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Podróżuj z Romance TV po całym świecie

Rok 2020 nie był dobrym rokiem dla miłośników podróży… Wszyscy wiemy, że każda wycieczka zwłaszcza zagraniczna była dość ryzykowna i wielu z nas zdecydowało się zostać w domach, co jest słuszną decyzją. Jednak to nie oznacza, że mamy zrezygnować z pięknych widoków! Romance TV zaprasza na najbardziej popularne serie filmowe z przepięknymi krajobrazami i oczywiście romantycznymi historiami w rolach głównych. Znajdując na antenie takie cykle jak: „Rejs ku szczęściu”, „Statek Marzeń”, „Hotel Marzeń” czy Lato w…” macie pewność, że poczujecie się jak na wakacjach, siedząc wygodnie w domowym zaciszu. Rajskie wyspy, luksusowe statki i hotele, kolorowe tętniące życiem miasta i odległe kraje, to wszystko zapewni Romance TV!

d1afj13

Już 27 października o godz. 18:05 stacja zaprasza na „Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Marrakeszu”, gdzie poznamy organizatorów ślubów, Marię i Daniela, którzy mają zaopiekować się podczas rejsu aż dwójką świeżo zaślubionych małżeństw. Nowożeńcy wybrali legendarny „Statek Marzeń”, by dobić na nim do przysłowiowego portu szczęścia. Na pierwszy rzut oka wydaje się jednak, że partnerzy - i to w obu przypadkach - kompletnie do siebie nie pasują. Jedno małżeństwo kole w oczy zbyt dużą różnicą wieku, natomiast drugą parę wyswatała ponoć siostra panny młodej… Intrygująca historia dziać się będzie oczywiście w cudnym i egzotycznym Marrakeszu. Zapraszamy!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Grudniowe premiery „Statku Marzeń”.

Na koniec roku, kiedy w Polsce pogoda nie będzie nas na pewno rozpieszczać, Romance TV przygotowała aż trzy wyjątkowe premiery kultowego „Statku Marzeń”, które wyemituje w pierwsze trzy piątki grudnia (4.12, 11.12 i 18.12) o godz. 20.00. Gwarantowane będą nie tylko piękne widoki, szum fal i podmuch morskiego powietrza, ale i ogrom nowych wrażeń. Pierwszy rejs zaprowadzi nas do południowej Afryki, do Zambii, gdzie zwiedzimy zapierające dech w piersiach Wodospady Wiktorii, uważane za jeden z siedmiu naturalnych cudów świata. Celem następnego rejsu MS Amadea, pod kierownictwem nowego kapitana Maxa Pargera jest Antigua, wyspa położona na Karaibach, w archipelagu Małych Antyli. Trzecia premiera zabierze nas natomiast w podróż do dalekiej Kolumbii. Jeśli więc zatęsknicie za latem, podróżami, pięknymi krajobrazami i wyjątkowymi przygodami, warto włączyć Romance TV!

d1afj13

Podziel się opinią

Share
d1afj13
d1afj13