Trwa ładowanie...
d2n9iqv
APTN

Rosja - ryzykowne akrobacje na szczycie wieżowca

Od kilku miesięcy w internecie co rusz pojawiają się filmy przedstawiające mrożące wyczyny osób uprawiających tzw. <b>rooftopping</b>, czyli wspinanie się na jak najwyższe budynki. Te wyprawy kończą się najczęściej sesją fotograficzną lub krótkimi filmikami. Dziś prezentujemy nagranie z wypraw popularnego rosyjskiego wspinacza o pseudonimie OlegCricket.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosja - ryzykowne akrobacje na szczycie wieżowca
(AP)
d2n9iqv

Od kilku miesięcy w internecie co rusz pojawiają się filmy przedstawiające mrożące wyczyny osób uprawiających tzw. rooftopping, czyli wspinanie się na jak najwyższe budynki. Te wyprawy kończą się najczęściej sesją fotograficzną lub krótkimi filmikami. Dziś prezentujemy nagranie z wypraw popularnego rosyjskiego wspinacza o pseudonimie *OlegCricket *(ang. Oleg Świerszcz).

Przerażające wideo przedstawia Olega zwisającego na ręce kolegi Ilji Bagajewa z dachu 40-piętrowego wieżowca w Jekaterynburgu. Buja się bez żadnego zabezpieczenia na wysokości ponad 100 m nad ziemią. Dla podtrzymania gęsiej skórki możemy później zobaczyć, jak Świerszcz uprawia podniebny_ parkour _ na jednym z moskiewskich wieżowców.

OlegCricket pokazuje zdjęcia i filmy ze swoich wycieczek w kilku serwisach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje niemalże 100 tys. fanów. Najpopularniejszy film na jego kanale w serwisie YouTube, przedstawiający podniebne skoki na znajdujące się na 43 piętrze gzymsy hotelu Dubai Sofitel, obejrzało prawie 3,5 mln osób.

d2n9iqv

Podziel się opinią

Share

d2n9iqv

d2n9iqv