Trwa ładowanie...
27-05-2014 13:20

Rozpoczynamy Aktywne Weekendy z Suzuki

Piękna pogoda na stałe zawitała do Polski, czas zatem rozpocząć weekendowe wojaże! Które miejsca wybrać, mając do dyspozycji samochód? Odpowiedzi na te pytanie udzielą wam nasi reporterzy, którzy najbliższe osiem weekendów spędzą, podróżując do najciekawszych miejsc naszego kraju.

Rozpoczynamy Aktywne Weekendy z SuzukiŹródło: WP.PL
d3d2ry7

Marta Legieć i Maciej Wesołowski odwiedzą osiem niezwykle atrakcyjnych obszarów Polski. Będą to: Bieszczady, Suwalszczyzna, Pomorze, Żuławy, Sudety, Świętokrzyskie, Roztocze i Mazury. Reporterzy na bieżąco będą dla was relacjonować, co ciekawego możecie zobaczyć w tych miejscach.

Przyroda i zabytki
Na trasie ich podróży znajdą się między innymi takie atrakcje jak: Trójstyk – miejsce styku Polski, Litwy i Rosji, niezwykle malownicza Szwajcaria Kaszubska czy pełen tajemnic Zamek Książ. Do każdego z tych miejsc dotrą oni Suzuki SX4 S-CROSS, który łączy w sobie elegancję samochodu kompaktowego z napędem na cztery koła.

Reporterzy będą podróżować wraz z rodzinami. Marta z mężem, a Maciej z żoną i dzieckiem. Dzięki temu sprawdzą, które z atrakcji turystycznych i sportowych są dobrą propozycją dla całej rodziny. Ich wrażenia z trasy będziemy zamieszczać na naszej stronie. Oprócz tekstów, relacje będą zawierały zdjęcia i wideo. Wszystko po to, by jak najlepiej pokazać wam urok zwiedzanych miejsc.

d3d2ry7

Kim są nasi podróżnicy?
Marta to geograf i dziennikarka, która pisze odkąd pamięta. Pracowała między innymi w telewizji TVN, „Dzienniku Bałtyckim” oraz Radiu ARnet. Nieprzerwanie poszukuje interesujących miejsc, które później opisuje na łamach magazynów podróżniczych i lifestylowych, takich jak na przykład najstarszy polski magazyn dla miłośników podróżowania „Poznaj Świat”.

Maciej jest dziennikarzem uzależnionym od podróży, spotkań z ludźmi, ekstrawaganckiej kuchni i gór. Publikował do tej pory między innymi w „Gazecie Wyborczej”, „Wprost” i magazynie „National Geographic Traveler”. Jego reportaże znalazły się także w zbiorach „Tu drzwi trzeba otwierać powoli” i „Grzech jest kobietą”. Odwiedził blisko 60 krajów.

Ich wojaże będziecie mogli śledzić do końca lipca.

d3d2ry7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d2ry7